Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice „B“ dokázaly bodovat i ve Slavkově
formats

Skaštice „B“ dokázaly bodovat i ve Slavkově

Publikované dne Pondělí,Srpen 28, 2023 podle v B-TÝM

Hodnocení utkání z pohledu trenéra Antonína Sovy:

Celý zápas jsme byli fotbalovějším týmem s převahou držení míče. Paradoxem prvního poločasu tak bylo vedení domácích 2:0 ze dvou ojedinělých šancí, které využili po našich chybách. Do poločasu jsme penaltou dokázali snížit a zápas byl tak stále otevřený. Ve druhém poločase jsme dokázali přidat už jen jednu branku a zápas tak skončil remízou. Náš výkon a počet vypracovaných šancí dnes měl na tři body, ale z pohledu vývoje utkání, kdy dotahujeme manko dvou branek, bod bereme.

Slavkov pod Hostýnem – Skaštice „B“ 2:2 (2:1)

Branky: 17. Ponížil, 31. Darebníček – 41. Škrabana z pen., 70. vlastní

Žluté karty: Čačala

Rozhodčí: Caletka

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. – Bubla P., Sova, Motal T. (35. Brada), Rosecký – Látal, Uličný, Škrabana, Růžička – Novák, Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit