Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice „B“ nezvládly další derby
formats

Skaštice „B“ nezvládly další derby

Publikované dne Pondělí,Září 26, 2022 podle v B-TÝM

Béčko Skaštic už po čtvrté nedokázalo bodovat. Tentokrát přišla porážka v derby se sousedním týmem Břestu. Hosté stejně jako předchozí mužstva ukázali větší touhu a chuť po vítězství. Během dvou minut dvakrát udeřili a svůj náskok si udrželi až do závěrečného hvizdu. Hráči Skaštic budou muset v následujících utkání pořádně zabrat jestli se chtějí dostat v tabulce do vyšších pater.

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

Prakticky stejný scénář několikátý zápas po sobě. Fotbalově nás naši soupeři nepřehrají, ale větší touha po vítězství jim k zisku bodů bohatě stačí. Hosté v 11′ minutě vedou o dvě branky, když jednoduchým nákopem za obranu šli dvakrát v úniku na brankáře a dokázali to pokaždé zužitkovat. My po celé utkání pořádně neohrozíme hostujícího brankáře. To se pak těžko vyhrává.

Skaštice „B“ – Břest 0:2 (0:2)

Branky: 9. Salajka, 11. Štauber

Žluté karty: Zůvala – Salajka, Šálek, Karamon

Rozhodčí: Vymazal

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Trampota – Novák, Štěpják, Pitron, Oračko – Zůvala, Škrabana (28. Hyánek), Uličný (85. Růžička), Rosecký (72. Židlík) – Ježák (K)(72. Konečník), Drábek

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit