Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice ve druhé půli svůj výkon zlepšily, ale na body to nestačilo
formats

Skaštice ve druhé půli svůj výkon zlepšily, ale na body to nestačilo

Publikované dne Pondělí,Září 26, 2022 podle v A-TÝM

Skaštice nedokázaly navázat na své vydařené vystoupení z minulého kola na Baťově. V domácím prostředí nestačily na celek Nových Sadů. Domácím nevyšli vstupy do obou poločasů, kdy pokaždé inkasovali. Jedinou branku domácích obstaral důrazný Látal.

Hostující tým z Olomouce se dostal do vedení už ve třetí minutě hry. Domácí hráči nedokázali získat vypadlý balón, následně se míč dostal před pokutové území ke zcela volnému FLÁDROVI, který díky teči domácího hráče poslal míč do protipohybu brankáře Vrby. Skaštice se následně nemohly dostat do hry. Zatímco v předešlém kole se jim úvod utkání vydařil tak v tomto duelu tahaly za kratší konec. Postupem času ale o něco málo svůj výkon zlepšily. Ovšem výsledkem bylo jen nastřelené břevno z přímého kopu a dva nadějně vypadající centry, které ovšem měl zakončující hráč na dlouhou nohu a tak hostující brankář Kofroň nemusel zasahovat. Domácí musel od další obdržené branky zachránit vynikajícím zákrokem brankář Vrba.

Do druhé půle chtěli domácí vstoupit o poznání lépe než do první. Ale opakoval se stejný scénář. Kucharčuk se uvolnil na pravém křídle, před bránou našel nepokrytého ŠKRABALA, a Nové Sady navýšily své vedení. Na Skaštice tak čekal nelehký úkol. Smazat proti zkušenému soupeři dvoubrankovou ztrátu. Domácí oproti první půli svůj výkon zlepšili. Přidali v osobních soubojích a získávali odražené míče. Dočkali se i kontaktní branky. LÁTAL se dokázal svým důrazem dostat k míči a pohotovou střelou překonal brankáře hostí. Hned o několik minut později měl na kopačce vyrovnání střídající Zůvala. Konečník mu naservíroval míč před odkrytou bránu, ale mladý domácí záložník jen nastřelil přemisťujícího se brankáře. To byl důležitý moment utkání. Skaštice mohly během pěti minut vyrovnat stav. Ovšem se tak nestalo a hosté tak úspěšně ubránili své vedení. V posledních minutách hry vypadala nadějně ještě hlavička Konečníka, ale domácí kanonýr tentokrát úspěšný nebyl.

O další body do vyrovnané tabulky tak budou muset Skaštice zabojovat na hřišti Slavičína. Utkání má naplánovaný začátek netradičně v neděli v 10:15 hod.

Skaštice – Nové Sady 1:2 (0:1)

Branky: 64. Látal – 4. Fládr, 48. Škrabal

Žluté karty: Červenka – Dokoupil, Fládr, Kucharčuk, Rus, Fojtík, Nguyen

Rozhodčí: Rygl – Mikulášek, Holub

Delegát: Vacula

Diváci: 185

Sestava Skaštic: 

Vrba – Glozyga, Motal T. (75. Drábek), Štěpják (56. Zůvala), Sedlák (56. Oračko) – Červenka, Motal L., Frýdl, Berčík – Látal (86. Vymětal), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit