Home A-TÝM Skaštice doma prohrály se Slavičínem

Skaštice doma prohrály se Slavičínem

Publikované dne Pondělí,Březen 25, 2024 podle v A-TÝM

Hodnocení utkání z pohledu trenéra Lukáše Batíka:

„K vítězství jsme měli hodně daleko! Zápas jsme těžce nezvládli, hlavně v první půli, která prakticky rozhodla,“ sportovně uznal jeden ze skaštických trenérů Lukáš Batík. „Já být hráčem Slavičína, tak si libuji. Na rozdíl od našich hráčů totiž byli všude první, pěkně hráli a kombinovali. Naopak my jsme duel vůbec nezvládli,“ zopakoval domácí kouč. „Kluci dostali v šatně kartáč, který dopadl na úrodnou zem a kluci se zlepšili. Ovšem v klimatických podmínkách, které po změně stran nastaly, už to nešlo. Škoda, hrát jako ve druhé půli celý zápas, tak bychom si minimálně body rozdělili,“ cítil Batík.

Skaštice – Slavičín 1:2 (1:2)

Branky: 40. Konečník z pen. – 9. Staněk, 31. Hradil

Žluté karty: Štěpják, Batík (trenér), Motal L. (trenér) – Pjajko, Juřica

Červená karta: Menšík