Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM V derby se Žalkovicemi padlo 10 branek
formats

V derby se Žalkovicemi padlo 10 branek

Publikované dne Pondělí,Březen 25, 2024 podle v B-TÝM

Hodnocení utkání trenéra domácích Antonína Sovy:

Diváci ve Skašticích se určitě nenudili, což dokazuje konečný výsledek. My vůbec nezachytili úvod a hned v druhé minutě inkasovali. Hosté pak hráli, co potřebovali. Zatažení v hlubokém bloku čekali na naše chyby a s čím přijeli se jim účelně dařilo. Žalkovice vedly už 3:0 a vypadalo to na jejich hladké vítězství. 

Naše hra a probuzení ze zimního spánku dostalo zadostiučiní až po protočení sestavou. Díky tomu jsme byli aktivnější a hostům rázem docházel dech. Skóre jsme dokázali otočit z 0:3 na 5:4 a už to vypadalo na velkolepý obrat. Bohužel si necháme v úplném závěru z rohového kopu dát vyrovnávací gól. Remíza odpovídá charakteru celého utkání.

Skaštice „B“ – Žalkovice 5:5 (1:3)

Branky: 45.,82. Ježák, 64. Sedlák, 70. Vymětal, 85. Brada – 2.,36. Janečka, 43. Petřík, 78. Strnad z pen., 87. Kojetský

Žluté karty: Pospíšil, Janečka

Rozhodčí: Kopřiva

Diváci: 120

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P., Vymětal R., Sedlák, Rosecký – Zůvala, Látal (46. Židlík), Škrabana, Růžička (64. Brada) – Ježák (K), Zaoral

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit