Home A-TÝM Áčko se rozešlo se Všechovicemi bez branek

Áčko se rozešlo se Všechovicemi bez branek

Publikované dne Úterý,Květen 28, 2024 podle v A-TÝM

Hodnocení trenéra Lukáše Batíka:

Bod bereme. Zápas byl vyrovnaný, fotbalový. Oba celky ale mohly zápas strhnout zápas na svou stranu. Všechovice hrály dobrý fotbal, naopak nám to na rozdíl od minulého týdne tolik nelepilo. Nástup vyšel soupeři a kdyby vedl v šesté minutě 2:0, nikdo by se nedivili, ovšem v pravou chvíli nás podržel gólman Vrba. Z tohoto pohledu to bylo opravdu zasloužená dělba, kdy v naší situaci se každý bod počítá, navíc ani Všechovice nám neodskočily. Stále jsme namočení v záchranářských bojích, ale situaci máme ve svých rukou. I proto se nyní maximálně soustředíme na derby s Holešovem, kdy se pokusíme překvapit.

Skaštice – Všechovice 0:0

Žluté karty: Látal, Zavadil, Zůvala – Spurný, Adamčík, Lasovský, Staněk

Rozhodčí: Svoboda – Rygál, Pavlas

Delegát: Langhammer Luděk