Facebook YouTube E-mail

Los soutěže

1. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:00
40 diváků Bezměrov 2019721H1B0103
Sobota 31. 8. 2019 10:30
30 diváků Kroměříž 2019721H1B0102
Neděle 1. 9. 2019 10:00
80 diváků Zborovice 2019721H1B0101
Neděle 1. 9. 2019 11:30
50 diváků Břest 2019721H1B0104

2. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:00
20 diváků Kvasice 2019721H1B0201
Neděle 8. 9. 2019 10:00
30 diváků Morkovice 2019721H1B0203
Pondělí 9. 9. 2019 18:00
53 diváků Zborovice 2019721H1B0204
Úterý 24. 9. 2019 16:30
Koryčany 2019721H1B0202

3. kolo

Sobota 14. 9. 2019 10:00
30 diváků Zdounky 2019721H1B0304
Sobota 14. 9. 2019 10:00
50 diváků Bezměrov 2019721H1B0302
Sobota 14. 9. 2019 10:30
40 diváků Kroměříž 2019721H1B0301
Neděle 15. 9. 2019 11:30
50 diváků Břest 2019721H1B0303

4. kolo

Sobota 21. 9. 2019 10:00
40 diváků Kroměříž 2019721H1B0404
Sobota 21. 9. 2019 10:00
40 diváků Kvasice 2019721H1B0401
Neděle 22. 9. 2019 10:00
50 diváků Morkovice 2019721H1B0402
Neděle 22. 9. 2019 10:00
44 diváků Zborovice 2019721H1B0403

5. kolo

Sobota 28. 9. 2019 10:00
50 diváků Bezměrov 2019721H1B0501
Neděle 29. 9. 2019 10:00
30 diváků Zdounky 2019721H1B0503
Neděle 29. 9. 2019 10:00
40 diváků Koryčany 2019721H1B0504
Neděle 29. 9. 2019 11:00
50 diváků Břest 2019721H1B0502

6. kolo

Sobota 5. 10. 2019 09:30
Skaštice – Zdounky Poznámka: Hřiště: hřiště HS Kroměříž, Původní termín: 05.10.2019 09:30
Kroměříž 2019721H1B0603
Sobota 5. 10. 2019 10:00
Kvasice – Morkovice C
Kvasice 2019721H1B0601
Sobota 5. 10. 2019 12:30
Bezměrov – Břest Poznámka: , Původní termín: 05.10.2019 14:00
Bezměrov 2019721H1B0604
Neděle 6. 10. 2019 10:00
Zborovice – Koryčany
Zborovice 2019721H1B0602

7. kolo

Sobota 12. 10. 2019 10:30
Břest – Kvasice Poznámka: / , Původní termín: 13.10.2019 10:30
Břest 2019721H1B0701
Neděle 13. 10. 2019 10:00
Zdounky – Bezměrov
Zdounky 2019721H1B0702
Neděle 13. 10. 2019 10:00
Koryčany – Skaštice
Koryčany 2019721H1B0703
Neděle 13. 10. 2019 10:00
Morkovice C – Zborovice
Morkovice 2019721H1B0704

8. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:00
Kvasice – Zborovice
Kvasice 2019721H1B0801
Sobota 19. 10. 2019 13:00
Morkovice C – Skaštice
Morkovice 2019721H1B0802
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Koryčany – Bezměrov
Koryčany 2019721H1B0803
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Zdounky – Břest
Zdounky 2019721H1B0804

9. kolo

Sobota 26. 10. 2019 10:00
Bezměrov – Morkovice C
Bezměrov 2019721H1B0903
Sobota 26. 10. 2019 10:00
Skaštice – Zborovice Poznámka: Hřiště: hřiště HS Kroměříž, Původní termín: 26.10.2019 10:00
Kroměříž 2019721H1B0904
Neděle 27. 10. 2019 10:00
Zdounky – Kvasice
Zdounky 2019721H1B0901
Neděle 27. 10. 2019 10:00
Břest – Koryčany
Břest 2019721H1B0902

10. kolo

Sobota 2. 11. 2019 10:00
Kvasice – Skaštice
Kvasice 2019721H1B1001
Sobota 2. 11. 2019 13:00
Morkovice C – Břest
Morkovice 2019721H1B1003
Neděle 3. 11. 2019 10:00
Koryčany – Zdounky
Koryčany 2019721H1B1004
Neděle 3. 11. 2019 10:00
Zborovice – Bezměrov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit