Facebook YouTube E-mail

Muži „A“

Tabulka celkem

Post Tým Body Z V R P VG OG +/-
1 Spartak Hluk  Spartak Hluk 61 26 17 6 3 61 25 36
2 Osvětimany  Osvětimany 56 26 17 3 6 77 40 37
3 FC Kvasice  FC Kvasice 54 26 16 6 4 62 30 32
4 SK Bojkovice  SK Bojkovice 43 26 12 4 10 50 46 4
5 FS Napajedla  FS Napajedla 42 26 11 6 9 52 49 3
6 FC Koryčany  FC Koryčany 38 26 10 6 10 40 33 7
7 TJ Skaštice  TJ Skaštice 38 26 10 4 12 55 55 0
8 Nedachlebice  Nedachlebice 37 26 10 5 11 41 50 -9
9 Vlčnov  Vlčnov 36 26 10 4 12 35 51 -16
10 Sokol Žalkovice  Sokol Žalkovice 35 26 9 4 13 47 46 1
11 Dolní Němčí  Dolní Němčí 33 26 10 3 13 35 52 -17
12 TJ Nivnice  TJ Nivnice 29 26 8 3 15 37 51 -14
13 Sokol Újezdec-Těšov  Sokol Újezdec-Těšov 28 26 9 1 16 36 61 -25
14 Malenovice  Malenovice 16 26 4 3 19 27 66 -39

 

Tabulka doma

Post Tým Body Z V R P VG OG +/-
1 Spartak Hluk  Spartak Hluk 35 13 11 2 0 42 8 34
2 Osvětimany  Osvětimany 34 13 11 1 1 48 14 34
3 FC Kvasice  FC Kvasice 28 13 8 4 1 31 11 20
4 Sokol Žalkovice  Sokol Žalkovice 23 13 7 2 4 30 18 12
5 SK Bojkovice  SK Bojkovice 23 13 7 2 4 33 22 11
6 FS Napajedla  FS Napajedla 22 13 6 4 3 25 16 9
7 Nedachlebice  Nedachlebice 21 13 6 3 4 27 22 5
8 TJ Skaštice  TJ Skaštice 20 13 6 2 5 35 28 7
9 Dolní Němčí  Dolní Němčí 20 13 6 2 5 16 22 -6
10 TJ Nivnice  TJ Nivnice 18 13 6 0 7 22 25 -3
11 Vlčnov  Vlčnov 17 13 5 2 6 18 22 -4
12 FC Koryčany  FC Koryčany 16 13 4 4 5 19 13 6
13 Sokol Újezdec-Těšov  Sokol Újezdec-Těšov 15 13 5 0 8 18 23 -5
14 Malenovice  Malenovice 10 13 3 1 9 19 28 -9

 

Tabulka venku

Post Tým Body Z V R P VG OG +/-
1 FC Kvasice  FC Kvasice 26 13 8 2 3 31 19 12
2 Spartak Hluk  Spartak Hluk 22 13 6 4 3 19 17 2
3 Osvětimany  Osvětimany 20 13 6 2 5 29 26 3
4 FC Koryčany  FC Koryčany 20 13 6 2 5 21 20 1
5 FS Napajedla  FS Napajedla 17 13 5 2 6 27 33 -6
6 SK Bojkovice  SK Bojkovice 17 13 5 2 6 17 24 -7
7 Vlčnov  Vlčnov 17 13 5 2 6 17 29 -12
8 TJ Skaštice  TJ Skaštice 14 13 4 2 7 20 27 -7
9 Nedachlebice  Nedachlebice 14 13 4 2 7 14 28 -14
10 Dolní Němčí  Dolní Němčí 13 13 4 1 8 19 30 -11
11 Sokol Újezdec-Těšov  Sokol Újezdec-Těšov 13 13 4 1 8 18 38 -20
12 TJ Nivnice  TJ Nivnice 9 13 2 3 8 15 26 -11
13 Sokol Žalkovice  Sokol Žalkovice 8 13 2 2 9 17 28 -11
14 Malenovice  Malenovice 5 13 1 2 10 8 38 -30

Zápasy týmu

 

Datum Kolo Zápas Výsledek
Sun 7 Aug, 17:30 1 TJ Skaštice – Malenovice 6 – 2
Sun 14 Aug, 17:30 2 Vlčnov – TJ Skaštice 0 – 2
Sun 21 Aug, 17:30 3 TJ Skaštice – Osvětimany 4 – 6
Sun 28 Aug, 17:30 4 FC Koryčany – TJ Skaštice 1 – 1
Sun 4 Sep, 17:30 5 TJ Skaštice – Spartak Hluk 0 – 2
Sun 11 Sep, 17:30 6 FS Napajedla – TJ Skaštice 3 – 0
Sun 18 Sep, 17:30 7 TJ Skaštice – Nedachlebice 3 – 0
Sun 25 Sep, 17:30 8 SK Bojkovice – TJ Skaštice 4 – 1
Sun 2 Oct, 17:30 9 TJ Skaštice – TJ Nivnice 3 – 1
Sun 9 Oct, 17:30 10 Sokol Újezdec-Těšov – TJ Skaštice 1 – 2
Sun 16 Oct, 17:30 11 TJ Skaštice – FC Kvasice 1 – 2
Sun 23 Oct, 17:30 12 TJ Skaštice – Dolní Němčí 3 – 3
Sun 30 Oct, 17:30 13 Sokol Žalkovice – TJ Skaštice 4 – 2
Sun 26 Mar, 15:00 14 Malenovice – TJ Skaštice 2 – 3
Sat 1 Apr, 15:30 15 TJ Skaštice – Vlčnov 4 – 0
Sat 8 Apr, 15:30 16 Osvětimany – TJ Skaštice 2 – 0
Sat 15 Apr, 16:00 17 TJ Skaštice – FC Koryčany 0 – 2
Sat 22 Apr, 16:00 18 Spartak Hluk – TJ Skaštice 2 – 2
Sat 29 Apr, 16:30 19 TJ Skaštice – FS Napajedla 5 – 3
Sun 7 May, 16:30 20 Nedachlebice – TJ Skaštice 2 – 1
Sat 13 May, 16:30 21 TJ Skaštice – SK Bojkovice 3 – 0
Sun 21 May, 16:30 22 TJ Nivnice – TJ Skaštice 1 – 0
Sat 27 May, 17:00 23 TJ Skaštice – Sokol Újezdec-Těšov 1 – 1
Sat 3 Jun, 17:00 24 FC Kvasice – TJ Skaštice 4 – 2
Sun 11 Jun, 17:30 25 Dolní Němčí – TJ Skaštice 1 – 4
Sat 17 Jun, 17:30 26 TJ Skaštice – Sokol Žalkovice 2 – 6

Hráči

Brankáři:

Stýblo Jiří, Vymětal Lukáš, Jan Mňaček

Obránci:

Janalík Michal, Dunda Michal, Motal Tomáš, Menšík David, Vymětal Radim, Batík Lukáš, Icela Jakub, Navrátil Ivo

Záložníci:

Bubla Petr, Sova Antonín, Uličný Zbyněk, Bubla Lukáš, Petrúsek David, Frýdl Radek, Rosecký Adam, Škrabana Stanislav, Ježák Roman

Útočníci:

Konečník Zdeněk, Ančinec Martin, Frýdl Milan, Brada Přemysl, Ruman Lubomír

 

Realizační tým

 

Trenér: Roman Kolenič
Asistent trenéra: Lukáš Motal
Vedoucí mužstva: Viktor Hložek
Kustod: Josef Motal

 

Statistiky sezona 2016-2017

 

Číslo Post Jméno Zápasy Góly ŽK ČK
20 B Stýblo Jiří 16
1 B Vymětal Lukáš 7
22 B Mňaček Jan  5  2
14 O Batík Lukáš   26  1  4
5 O Menšík David  18  1 1
11 O Janalík Michal  9  1  3
12 O Soukup Tomáš
2 O Dunda Michal  14  4 4 1
7 O Motal Tomáš  21  3
13 O Vymětal Radim  24 2
6 Z Bubla Lukáš  14  2  2
4 Z Frýdl Radek  26  1 3
3 Z Icela Jakub  23  3
8 Z Sova Antonín  26  8  4
15 Z Petrúsek David  18  1
19 Z Bubla Petr  1
 17  Z Škrabana Stanislav 26  2  1
16 U Konečník Zdeněk  22  20
9 U Uličný Zbyněk  20  1  1
10 U Ančinec Martin 20  12

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit