Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Novinka: Skaštice mají svou vlastní fotbalovou hymnu
formats

Novinka: Skaštice mají svou vlastní fotbalovou hymnu

Publikované dne Pondělí,Leden 26, 2015 podle v OSTATNÍ

logo1

I v našem klubu jdeme s dobou. Fanoušci, hráči a celá fotbalová veřejnost můžou sledovat novinky a aktuální informace z našeho klubu na webových stránkách. Skaštický fotbal najdete i na facebooku. Teď ale přicházíme s novinkou. TJ Skaštice se nyní můžou pochlubit svou novou oficiální hymnou. Tento song by měl umět každý správný fanoušek Skaštic. O hráčích a realizačních týmech nemluvě. Tato píseň by měla znít ze skaštické šatny vždy před zápasem a měla by dopomoct k tomu, aby hráči soupeře už při nástupu na hrací plochu poznali, že je nebude čekat snadná práce. Naopak našim hráčům by měla zvýšit motivaci a připomenout, že jdou do boje, kde se budou prát za skaštické barvy a celý klub. Hymna vznikla za spolupráce s hudebním nadšencem a skladatelem, který si říká Alvin Star (Ondra Vičík). Tímto by chtěl náš klub TJ Skaštice Ondrovi poděkovat za velmi kvalitně odvedenou práci a za ochotu tento nápad realizovat. TENTO SONG JE PROSTĚ PECKA a nesmí chybět ve Vašich chytrých telefonech nebo i v klasických mobilech. Internetový experti si dokáží hymnu stáhnout přímo z youtube.com. Ti, o něco méně znalí, můžou napsat do komentářů a song jim bude zaslán v podobě mp3. Tak se pojďme učit text, ať si můžeme všichni společně vítězně zazpívat!!!

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
6 Comments  comments 

6 Odpovědi

 1. David

  Prosím o zaslání hymny v jakémkoli formátu. Odměna za zaslání hymny je předem stanovena. Vyplácení odměny proběhne u p. Peciny v místní restauraci.Děkuji.

 2. David

  Zašli hymnu prosím. Je to jedno jak ale zašli.

 3. Přema

  Tak to je bomba!!! To musi Mazlik nasekat do jukeboxu :-)

 4. ladislav blanarovic

  Pls o zaslání mp3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit