Facebook YouTube E-mail

Los soutěže

1. kolo

Neděle 2. 9. 2018 10:00
Ludslavice/Mysločovice – Koryčany B
Ludslavice 2018721G1B0103
Neděle 2. 9. 2018 13:00
Bezměrov – Skaštice
Bezměrov 2018721G1B0101
Úterý 11. 9. 2018 16:30
Žalkovice – Spartak Hulín Poznámka: / , Původní termín: 01.09.2018 10:00
Břest 2018721G1B0102

2. kolo

Sobota 8. 9. 2018 13:00
Bezměrov – Žalkovice
Bezměrov 2018721G1B0204
Neděle 9. 9. 2018 10:00
Spartak Hulín – Ludslavice/Mysločovice
Hulín 2018721G1B0203
Neděle 9. 9. 2018 13:00
Skaštice – Němčice/Pravčice
Skaštice 2018721G1B0201

3. kolo

Sobota 15. 9. 2018 10:00
Žalkovice – Skaštice
Břest 2018721G1B0301
Neděle 16. 9. 2018 10:00
Ludslavice/Mysločovice – Bezměrov
Ludslavice 2018721G1B0302
Neděle 16. 9. 2018 13:30
Němčice/Pravčice – Koryčany B
Němčice 2018721G1B0304

4. kolo

Sobota 22. 9. 2018 10:00
Žalkovice – Ludslavice/Mysločovice
Břest 2018721G1B0404
Neděle 23. 9. 2018 10:00
Spartak Hulín – Němčice/Pravčice
Hulín 2018721G1B0402
Neděle 23. 9. 2018 12:30
Skaštice – Koryčany B
Skaštice 2018721G1B0401

10. kolo

Pátek 28. 9. 2018 11:00
Koryčany B – Němčice/Pravčice
Koryčany 2018721G1B1004
Pátek 28. 9. 2018 12:30
Skaštice – Žalkovice
Skaštice 2018721G1B1001
Pátek 28. 9. 2018 13:00
Bezměrov – Ludslavice/Mysločovice
Bezměrov 2018721G1B1002

5. kolo

Sobota 29. 9. 2018 11:00
Koryčany B – Spartak Hulín
Koryčany 2018721G1B0504
Neděle 30. 9. 2018 10:00
Ludslavice/Mysločovice – Skaštice
Ludslavice 2018721G1B0501
Neděle 30. 9. 2018 13:00
Němčice/Pravčice – Bezměrov
Němčice 2018721G1B0503

6. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:00
Žalkovice – Němčice/Pravčice
Břest 2018721G1B0603
Sobota 6. 10. 2018 13:00
Bezměrov – Koryčany B Poznámka: , Původní termín: 07.10.2018 13:00
Bezměrov 2018721G1B0602
Neděle 7. 10. 2018 12:00
Skaštice – Spartak Hulín
Skaštice 2018721G1B0601

7. kolo

Neděle 14. 10. 2018 10:00
Spartak Hulín – Bezměrov
Hulín 2018721G1B0704
Neděle 14. 10. 2018 11:00
Koryčany B – Žalkovice
Koryčany 2018721G1B0703
Neděle 14. 10. 2018 12:30
Němčice/Pravčice – Ludslavice/Mysločovice
Němčice 2018721G1B0702

8. kolo

Sobota 20. 10. 2018 10:00
Spartak Hulín – Žalkovice
Hulín 2018721G1B0802
Neděle 21. 10. 2018 11:00
Koryčany B – Ludslavice/Mysločovice
Koryčany 2018721G1B0803
Neděle 21. 10. 2018 12:00
Skaštice – Bezměrov
Skaštice 2018721G1B0801

9. kolo

Sobota 27. 10. 2018 10:00
Žalkovice – Bezměrov
Břest 2018721G1B0904
Neděle 28. 10. 2018 10:00
Ludslavice/Mysločovice – Spartak Hulín
Ludslavice 2018721G1B0903
Neděle 28. 10. 2018 12:00
Němčice/Pravčice – Skaštice
Němčice 2018721G1B0901

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit