Facebook YouTube E-mail
Home KONTAKT

KONTAKT

 

Email: tjskastice@seznam.cz

 

 

6 Odpovědi

 1. Zdravim,chtel bych vas pozvat na turnaj VETERAN-CUP-LUDSLAVICE. Turnaj se kona 6.7. 2019.Vice informaci a prihlaseni do turnaje na veteran-cup-ludslavice.webnode.cz
  S pozdravem Libor Lahola.

 2. petr beck

  Jsem obchodní manažer firmy Teamstore, která je oficiálním distributorem originálního sportovního zboží NIKE,ADIDAS,PUMA,UNDER ARMOUR,KLIMATEX,TUFTE,NEWBALANCE,REEBOK a výhradním distributorem pro ČR a SR značky KELME specialista na sálové sporty a fotbal. Na jakýkoli nákup pro Váš oddíl poskytnu slevu 40% z doporučené MOC, na nákup jednotlivců a to i rodinných příslušníků v našem e-shopu mám pro všechny členy připraven slevový voucher na rok 2019 se slevou 35% z doporučené MOC, který Vám rád předám na osobním jednání.

  Pokud chcete vybavit svůj tým, sportovní klub, školní kroužek nebo organizaci těmi nejlepšími produkty na trhu, a to za velice příznivých podmínek s vysoce kvalitním individuálním servisem a přístupem, včetně odzkoušení velikostí přímo u Vás, neváhejte a domluvme se na osobní schůzce, jsem tu pro Vás. Zaručuji Vám, že se o Vás postarám stejně dobře, jako se stará Nike o Barcelonu nebo Adidas o Real Madrid.
  Přeji Vám hodně zdraví a mnoho úspěchů nejen ve sportovním světě“
  petr.beck@teamstore.cz
  +420 739 106 365

 3. Petr

  Dobrý den v hospodě jsme vzpomínali na to, jak jsme hráli kdysi fotbal..měl bych dotaz, jde o sázku hráli Choroši dva a nebo jen Martin???o synu se nebavím…ten hraje za Plzeň..vzpomínám si že hráli dva je to možné???

 4. Jaroslav Rakus

  Jak jsem ve Skašticích manifestoval.
  Při svých návštěvách mé rodné vesnice zajdu pravidelně na hřbitov, abych si popovídal se svými nejbližšími.Cestou projdu kolem hřiště,které si vždycky se zalíbením prohlížím.Při té příležitosti si zavzpomínám na své mládí a nedá mi to,abych se s vámi nepodělil se svými zážitkami.
  Naše hřiště,dá-li se tomu tak říct,bylo za Volkovým u Plaviska,kde jednu postranní lajnu tvořil potok,druhou zahrádky,které tam obec pronajímala a branky byly před Plaviskem a u silnice na Hulín.Branky byly z kulatých tyček,k sobě přibitých hřebíky,můžu říct,že ne moc odborně,protože jednou břevno spadlo při hře na moje zuby a bylo velké štěstí,že jsem o ně nepřišel.Kopací míč-kožený šněrovací byl jeden kolektivní pro celou dědinu,s kterým byly stále problémy.Protože postranní lajnu tvořil potok,byl pořád ve vodě a švy dlouho nevydržely,takže jsme museli každou chvíli šít.Později dostal kopačák Tonda Dosoudilů,ale museli jsme se o něj doprošovat když on nešel hrát,takže byly problémy ještě větší.Taky jsme hrávali s puckou,s tou ale nešlo hrát na trávě s tou jsme hrávali v chaloupkách,obvykle v uličce,kde bydleli Přikrylovi a Petříkovi,nebo taky u lip.
  Každoročně se hrávalo derby chaloupky-dědina.Tyto zápasy ale nebyly moc napínavé,chaloupky dědinu vždycky porazily.Bylo to samozřejmě tím,že v chaloupkách bylo bylo vždycky děcek jako smetí, takže výběr hráčů byl jednodušší.Fotbal jsme mimo zimu hráli téměř denně pokud jsme nemuseli pomáhat doma,nebo na poli.V neděli pravidelně po ranní mši,až do oběda.Odpoledne jsme pak chodili na divizní SK Hulín,který vlastnil tehdy Studeník,majitel nynější Pilany.Dodnes ho vidím,jak vehementně fandí svému mužstvu z okna tribuny.Ze skaštických kluků se vypracovli dobří hráči,kteří později hráli za divizní Hanáckou Slavii,jako Jarek Stančík,nebo bratři Vilímkové-Franta a Stańa.Zvláště Stańa byl výborný fotbalista,bohužel dožil se jen 24let.Já jsem odcházel ze Skaštic v 15 letech do učení do Mohelnice, kde jsem hrával za dorost,později po ukončení průmyslovky jsem dostal umístěnku do ČKD Praha,kde jsem hrál za béčko Bohemians.
  No ale zpět do Skaštic.Jak to bylo s tou manifestací.Naše hřiště bylo příšerné.Usilovali jsme o to,co bylo v naších klukovských silách,aby se našel nějaký lepší plácek pro naše vyžití,ale marně.Tak jsme přišli na nápad,že bychom se měli sejít až budou zasedat radní a my se ozvali hlasitěji.A taky jo.Když bylo jednou zasedání,sešlo se nás asi deet nebo patnáct kluků před Obecní ůřad a my začali vyvolávat do oken-“MY CHCEME HŘIŠTĚ,MY CHCEME HŘIŠTĚ“.Ohlas to mělo,protože se po Skašticích tehdy povídalo,že kluci manifestovali.Jestli to ale přispělo k realizaci dnešního hřiště to nevím.V každém případě to ale byla pokud vím asi jediná manifestace,která se ve Skašticích uskutečnila.

 5. A.V.C.

  Dobrý den, posílám odkaz na fotky z turnaje mladších žáků v Hulíně

  http://avcvek.rajce.idnes.cz/Fotbalovy_turnaj_ml._zaci_2013/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit