Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice napravily domácí prohru z minulého kola vítězstvím v Těšnovicích
formats

Skaštice napravily domácí prohru z minulého kola vítězstvím v Těšnovicích

Publikované dne Neděle,Září 2, 2012 podle v A-TÝM

Po dvou porážkách v řadě naši hráči zabrali a získali v Těšnovicích 3 body. V obou mužstvech se představila řada známých fotbalistů. Toto okresní derby přilákalo do hlediště spoustu diváků, kteří mohli sledovat dobrý výkon našeho týmu.

Začátek utkání se odehrával převážně ve středu hřiště. Ani jedno z mužstev si nevypracovalo vážnější situaci ke vstřelení branky. Nakonec se ale přece jen jako první radovalo naše mužstvo. Rohový kop zahraný na přední tyč prodloužil Kvasnička, který svou hlavičkou našel neobsazeného Igora SEDLÁKA, pro kterého už nebyl problém dostat míč do sítě. Tento stav vydržel až  do konce úvodní půle.

Ve druhém poločase se domácí hráči snažili o vyrovnání. Ale jejich  snaha končila ještě před pokutovým územím nebo v rukavicích spolehlivého gólmana Barcucha. A tak přidali další zářez naši fotbalisté. Sedlák se uvolnil na levé straně. Svým centrem našel hlavu KONEČNÍKA, který uklidil míč přesně k tyči Valouškovi branky. Naši fotbalisté si další průběh zápasu zkušeně pohlídali a domácím nedovolili žádnou možnost ke zdramatizování stavu. Naopak ještě přidali další branku. Konečník potáhl balón po levé straně, svou přihrávkou našel úplně volného Zbyňka ULIČNÉHO, který zamířil přesně. Posledních 10 minut zápasu se už jen dohrávalo bez nějakých vážnějších příležitostí.

V tomto utkání podali naši hráči dobrý výkon a před početnou diváckou kulisou si po zásluze připsali další 3 body.

Těšnovice – Skaštice  0:3  (0:1)

Branky:  25. Sedlák I., 56. Konečník, 76. Uličný

Žluté karty: Sehnal, Kvasnička

Diváci: 250

Rozhodčí: Šubík Ondřej

Sestava Skaštic:

Barcuch – Dunda, Janalík (K), Sehnal (77. Motal T.), Sedlák I. – Bubla, Kvasnička, Uličný, Frýdl P. – Chorý (85. Frýdl I.), Konečník

Trenér: Ivo Frýdl

Sestava Těšnovic:

Valoušek – Novotný , Nehoda, Pluhař, Židlík – Petrůsek ( 52. Chaplupa ), Slováček ( 74. Bernatík Lukáš),Matuška, Suchánek, Kunc ( 66. Malát ) – Bartušek Jiří

Trenér: Michal Hradil

no images were found

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
10 Comments  comments 

10 Odpovědi

  1. pepa

    nejspíš dostal asistent špatné pokyny

  2. Sova st.

    Pěkná neděle…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit