Facebook YouTube E-mail
Home MLADŠÍ ŽÁCI Mladší žáci v prvním utkání sezóny prohráli
formats

Mladší žáci v prvním utkání sezóny prohráli

První utkání v nové sezóně mají za sebou už i naši mladší žáci. V Rymicích se jim nepodařilo vstřelit ani jednu branku, naopak sami inkasovali 4 góly.

Možnosti k tomu, aby vstřelili branku, ale rozhodně měli. Svou šanci ale neproměnil Jonáš Novák, který sám před brankářem netrefil míč. Další dvě příležitosti ke skórování měl Zaoral, ale ani on nedokázal rozvlnit síť. Toho domácí dokonale využili a ujali se vedení 1:0. Naši hráči své šance zahodili a naopak domácí fotbalisti skoro každou využili. Další tři nebezpečné střely skončili vždy za zády brankáře Havlíka. Naši fotbalisti už neměli dostatek sil ke snížení stavu a utrpěli první porážku v sezóně.

Rymice – Skaštice  4:0 (1:0)

Branky: Kolaříková 3, Matula

Diváci: 30

Sestava:

Havlík ( Šiška) – Zůvala (K), Chupík, Nováková, Novák, Bureš, Symerský, Zaoral, Spáčil, Kosatíková, Havlíková, Hyánek F.

Trenéři: Motal Lukáš, Konečník Zdeněk

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit