Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice B deklasovaly Kyselovice B
formats

Skaštice B deklasovaly Kyselovice B

Publikované dne Sobota,Září 1, 2012 podle v B-TÝM

Skaštice B si v utkání s Kyselovicemi B pořádně zastřílely. Při chuti byl hlavně Zdeněk Konečník, autor 7 gólů.

Hned od úvodu zápasu se taktovky chopili naši hráči. První branku se jim podařilo vstřelit po 15 minutách hry. Další branku si domácí vstřelili sami do vlastní sítě. Do konce první půle se ještě dvakrát prosadil Konečník a navrátilec po zranění Vlado Macho.

Ve druhé půli během 10 minut přidali naši fotbalisté další 4 branky. Svůj druhý hattrick v zápase oslavil Konečník a poprvé v sezóně se radoval z gólu i Přemysl Brada. Poté se čestného úspěchu dočkali i domácí hráči, když se dokázal prosadit Tinka. Konec utkání však opět patřil našemu mužstvu. O dvanáctou branku se postaral Vyrobík a skóre uzavřel Dunda.

Kyselovice B – Skaštice B 1:13 (0:6)

Branky:  75. Tinka  -  16.,28.,40.,55.,60.,61.,77. Konečník, 18. vlastní,  26.,38 Macho V., 51. Brada, 75. Vyrobík, 79. Dunda

Rozhodčí: Antonín Novák

Diváci: 50

Sestava Skaštic B:

Vymětal – Dunda, Motal T., Stančík, Drulák – Vyrobík, Uličný (46. Křižan), Foukal (K), Brada (58. Seidl) - Macho (46. Čepica), Konečník

Trenér: Motal Josef

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit