Home B-TÝM Béčko předvedlo výborný výkon a poprvé v sezóně vyhrálo

Béčko předvedlo výborný výkon a poprvé v sezóně vyhrálo

Publikované dne Pondělí,Září 9, 2024 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

Podali jsme komplexně týmový výkon a to nás dovedlo k úspěchu. Hosté byli více na míči, a proto to bylo pro nás fyzicky náročné utkání. Trpělivě jsme čekali na okénka a ty jsme dokázali nemilosrdně trestat. Nám paradoxně sedí více, když soupeř chce hrát fotbal a Počenice chtěly. Největší problém nám dělali rychlostní krajní záložníci v přechodové fázi hry soupeře. Naštěstí v té finální jsme již dokázali tyto šance úspěšně eliminovat. Odměnou za obětavost, bojovnost a fyzicky náročný zápas je nám cenné vítězství. Opravdu velký respekt, jak to dnes všichni hráči zvládli. Pokud ale na předvedený výkon nenavážeme v dalších zápasech, tak veškerá dosažená snaha a chvála půjde vniveč.

Skaštice „B“- Počenice 5:0 (3:0)

Branky: 19. Zaoral, 23. Pitron, 34., 65. Zůvala, 46. Ježák

Žluté karty: Vymětal, Židlík, Růžička – Večerka, Klabal

Červená karta: Večerka