Home B-TÝM Béčko prospalo v zápase se Slavkovem první poločas

Béčko prospalo v zápase se Slavkovem první poločas

Publikované dne Neděle,Srpen 11, 2024 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

„První poločas proti Slavkovu jsme byli ještě na dovolené a to hodně vzdálené. Hra v první polovině zápasu neměla od nás žádné parametry a k tomu soupeři nahrajeme na všechny tři góly a to doslova. Hosté se nemuseli ani nikterak přemáhat, jak jsme jim vše usnadnili. Tím však nechci znehodnotit jejich výkon, byli lepší. Druhý poločas, po důraznějším proslovu v kabině jsme už byli Slavkovu vyrovnanějším soupeřem. Po většinu druhé půle i lepším týmem, ale bohužel v zakončení malátní. Od zlepšené předvedené hry v druhé části se musíme do dalších kol odrazit a tu první rychle zapomenout.“

Skaštice „B“ – Slavkov pod Hostýnem 1:4 (0:3)

Branky: 77. Oračko – 5. Krajcar, 11. Dolák, 30., 92. Žaloudík

Žluté karty: Ježák, Růžička – Daďa, Žaloudík

Rozhodčí: Caletka