Home B-TÝM Béčko proti Hulínu prospalo začátek zápasu a vysoko prohrálo

Béčko proti Hulínu prospalo začátek zápasu a vysoko prohrálo

Publikované dne Pondělí,Srpen 26, 2024 podle v B-TÝM

Hodnocení utkání z pohledu trenérů:

Antonín Sova, trenér Skaštic B:

„Hulín vyhrál zcela zaslouženě. Víc k tomu není co dodat.“

Josef Pěnčík, předseda Spartaku Hulín:

„Vstup do utkání nám vyšel. Již ve 4. minutě jsme po dvou jednoduchých, ale pěkných akcích vedli 2:0 a to určilo ráz zápasu. Drželi jsme míč a domácí se v prvním poločase prakticky k ničemu nedostali. Nám se naopak podařilo vedení ještě navýšit. Druhý poločas se tak v podstatě jen dohrával, na obou stranách došlo k mnoha střídáním a kvalita hry tím utrpěla. Přesto jsme dokázali přidat i další branky. Naše vítězství bylo naprosto zasloužené.“

Skaštice „B“ – Hulín 1:7 (0:4)

Branky: 65. Zaoral z pen. – 2. Navrátil, 4. Zaoral, 19. Zavadil, 40. vlastní, 59. Pastrnek z pen., 62. Barták, 88. Vyvlečka

Žluté karty: Pešek, Rosecký, Novák, Trampota – Navrátil, Lukeš, Sedláček, Vaculík, Drál, Dunda (trenér)

Rozhodčí: Benedikt