Home A-TÝM Pozvánka na víkendové zápasy

VIKENDOVE ZAPASYMuži A

Skaštice – Tečovice

neděle v 16:30

Po dvou měsících se naplno rozjede kolotoč zápasů I. B třídy. Jako první, se našim hráčům postaví do cesty, celek Tečovic. Tečovice se v minulé sezóně umístily na 9. pozici. V podzimním vzájemném utkání zvítězilo naše mužstvo 6:1. Jarní odveta na hřišti Tečovic dopadla nerozhodně 2:2. Poslední přípravné utkání našeho mužstva nedopadlo zrovna příznivě. O to více natěšeni a připraveni, půjdou naši hráči do prvního mistrovského zápasu. Utkání bude řídit pan rozhodčí Malota.

Muži B

Skaštice B – Holešov B

sobota v 16:30

Své historicky první utkání v Okresním přeboru sehraje naše rezerva. V prvním zápase se střetne s dalším postupujícím týmem Holešovem B. Tento duel otevře novou sezónu na skaštickém stadionu. Zápas bude rozhodovat pan rozhodčí Václav Veselý.