Na domácím hřišti jsou Skaštice o poznání silnější než venku, a to potvrdily i v zápase s Mrlínkem. Na jaře vyhrály všech šest domácích zápasů.
„V prvním poločase to bylo průměrné utkání. Útoky se střídaly na obou stranách. Úvodní branku vstřelil ve 20. minutě Ladislav Motal, který se nejlépe orientoval v pokutovém území a umístěnou střelou rozvlnil síť. Ve druhém poločase se hrálo jen na polovině hostů. Vytvořili jsme si mnoho šancí, bez brankového zakončení. V 59. minutě zvýšil po samostatné akci Chorý na 2:0. V 65. minutě neproměnil Sedlák pokutový kop. Na konečných 3:0 upravil v 85. minutě Janalík. Naše vítězství bylo zcela zasloužené,“ řekl trenér domácích Ivo Frýdl.
„Sezonu už jen dohráváme, protože máme spoustu zraněných. Dnes jsme hráli posledních třicet minut jen v deseti. Proti Martinicím budou asi hrát dorostenci,“ sdělil vedoucí mužstva Mrlínku Martin Kaďůrek.
Branky: 20. L. Motal, 59. Chorý, 85. Janalík.
Rozhodčí: Hušek.
Diváci: 100.
Skaštice: Vrtěl – Sehnal, Stančík (86. Zavřel), Sedlák, Vojtášek, Bubla, L. Motal (71. Drulák), Frýdl, Klammert, Chorý, Janalík.
Mrlínek: Pořízka – Žaloudík, Hačunda, Kratochvíl, Hradil (79. Rybka), Horák, Mikeška, Dostál, Červík (46. Adámek), Zapletal (46. Bílek), Novotný.