Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko potrápilo jednoho z favoritů soutěže
formats

Áčko potrápilo jednoho z favoritů soutěže

Publikované dne Neděle,Srpen 25, 2019 podle v A-TÝM

I ve druhém venkovním duelu odešli naši hráči poraženi. Stejně jako v utkání s HFK i v Kozlovicích inkasovalo naše mužstvo 4 branky a opět nedokázalo udržet nadějné vedení. Rozhodujícími momenty zápasu byly 3 vyložené šance našeho týmu, které ale bohužel zůstaly nevyužity.

Domácí mužstvo se řadí mezi favority soutěže a i v tomto duelu s nováčkem soutěže to chtěli potvrdit. Od úvodního hvizdu byli více na míči a díky chybě hostujícího týmu při rozehrávce se dostali i do první brankové příležitosti, ale brankář Skaštic svůj tým podržel. Kozlovice v první půli zahrávaly i několik rohových kopů, ale, ale k nějakému vážnějšímu ohrožení hostujcí brány se z nich nedostaly. Skaštice zahrozily pěkným volejem Beneše, ovšem domácí brankář se překvapit nenechal. Domácí měli i výhodu dvou přímých kopů z ideální palebné pozice, ale ani jeden pokus nemířil mezi tři tyče. Skaštice trpělivě čekaly na svou šanci a ta přišla. Gojš si pěkne zpracoval míč kolem domácího obránce, který ho fauloval a rozhodčí musel nařídit pokutový kop. Ten s přehledem proměnil KONEČNÍK. Ve zbytku první půle se hosté snažili udržet své vedení. To se jim nakonec podařilo a navíc ještě mohli přidat druhý gól. Přetažený centr sklepl Beneš na penaltu pro volného Motala, ale ten ve své příležitosti selhal.

Ve druhé půli se dal očekávat tlak domácího mužstva, které chtělo co nejrychleji otočit stav. Ovšem hosté docela v poklidu přečkali úvod druhé půle a sami naopak začali ohrožovat domácího brankáře. Ten svůj tým podržel při hlavičce Beneše, který ho nedokázal překonat z hranice malého vápna. O chvíli později měli hosté další velkou šanci. Motal si naběhl za domácí obranu, předložil míč nabíhajícímu Konečníkovi, který ale sám před brankářem přestřelil bránu. A Skaštice byly za tyto spálené šance potrestány. NEKUDA si naběhl mezi stopery a přesným lobem překonal vybíhajícího brankáře. Hosté si ale poměrně brzy vzali vedení zpět. GOJŠ utekl po levé straně všem svým strážcům a tvrdou střelou propálil domácího brankáře. Poté už ale stříleli branky jen domácí hráči. Opět NEKUDA využil dobré práce Šroma a vyrovnal. A tato spolupráce zafungovala i při třetí brance. Hosté udělali chybu na útočné polovině. Číhající Šrom všem utekl a předložil míč před poloprázdnou bránu NEKUDOVI, který obrátil vývoj utkání. Domácí Skaštice ještě dorazili čtvrtou brankou, kterou vsítil hlavičkující STŘELEC.

Skaštice předvedly sympatický výkon, který jim ale body nepřinesl. Nasbírané zkušenosti z tohoto těžkého zápasu se budou naši hráči snažit využít v příštím domácím zápase proti Bzenci.

Kozlovice – Skaštice 4:2 (0:1)

Branky: 57., 62., 65. Nekuda, 75. Střelec – 30. Konečník z pen., 59. Gojš

Žluté karty: Strašák, Přikryl, Chudoba – Motal T., Motal L., Batík T., Beneš, Batík L.

Rozhodčí: MÜLLER – Rygl, Svoboda

Diváci: 400

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Motal T., Batík T., Sedlák – Beneš (76. Frýdl M.), Motal L., Batík L. (80. Štěpják), Gojš – Petrúsek, Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit