Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko si v generálce s chutí zastřílelo
formats

Áčko si v generálce s chutí zastřílelo

Publikované dne Neděle,Březen 17, 2019 podle v A-TÝM

Poslední přípravné utkání před startem jarní části sezóny odehrálo v neděli odpoledne naše A mužstvo. Lídra I.B třídy naši borci přehráli hlavně ve druhé polovině. To domácím nasázeli do sítě 6 branek a nakonec si odvezli vysoké vítězství. Poděkování patří domácím pořadatelům, za umožnění sehrát utkání na přírodní trávě.

Skaštice se do svého soupeře zakously hned od úvodních minut. Jejich aktivita přinesla dvě velké možnosti ke vstřelení vedoucí branky, ale Konečník ani jedno své sólo nevyužil. A tak se hostující playmaker v další akci rozhodl raději přihrávat a pro Zavadila nebyl problém dostat míč do prázdné brány. Hosté působili sehranějším dojmem a i nadále byli pro domácího brankáře nebezpeční. Druhou branku přidal Konečník po přiťuknutí Sovy. Právě skaštický záložník Sova mohl navýšit vedení třetí brankou, ale po krásném centru Gojše orazítkoval jen tyč. A tak poločasovému stavu dal konečnou podobu druhou brankou Zavadil.

Druhá půle začala opět dvěma příležitostmi hostujícího kanonýra Konečníka. Ale ten nechal vyniknout domácího brankáře a další branku tak nepřidal. To se povedlo až Mynarčíkovi. David Mynarčík přidal ještě dvě branky a dovršil tak hattrick. Skaštice si nakonec odvezly z Fryštáku vysoké vítězství. Přítomní diváci se tak ohřáli na jarním sluníčku a ještě k tomu viděli pěkné branky. Uvidíme, jestli si naši borci něco schovali i na první jarní kolo. Na hřišti v Chropyni, kde odehrajeme jarní část sezóny, přivítáme mužstvo Holešova.

Fryšták – Skaštice „A“ 0:9 (0:3)

Branky: Mynarčík 3, Zavadil 2, Konečník, Gojš, Sova, Škrabana

Diváci: 60

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Glozyga, Motal, Batík L. – Sova, Konečník, Frýdl R., Gojš – Zavadil, Ančinec

Střídali: Vymětal R., Škrabana, Mynarčík

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit