Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko Skaštic zastavilo sérii porážek a přivezlo body z Dolního Němčí
formats

Áčko Skaštic zastavilo sérii porážek a přivezlo body z Dolního Němčí

Publikované dne Sobota,Květen 5, 2018 podle v A-TÝM

Po třech porážkách opět dokázaly Skaštice naplno bodovat. Na půdě nepříjemného soupeře rozhodly o našem vítězství dvě přesné střely Konečníka. V bráně vychytal čisté konto gólman Stýblo.

Na kvalitně připraveném trávníku se od začátku zápasu hrálo převážně ve středu pole. Ani jeden z týmů nechtěl udělat zbytečnou chybu. Domácí hráči byli o něco přesnější v kombinaci, ale Skaštice je poctivou defenzivní prací do nějakých brankových příležitostí nepouštěly. V útočné fázi brzdila hostující hráče mírná nervozita a jejich hra postrádala přesnost. A tak přítomní diváci viděli jen dva závary před hostující bránou, které ovšem pozorný brankář Stýblo dokázal vyřešit. Na druhé straně si na centr nabíhal Batík, ovšem k přesnějšímu zakončení mu chybělo ještě pár centimetrů. Brankový stav se poprvé změnil před koncem první půle. Zdeněk KONEČNÍK se ve středu pole zbavil svého protivníka a přesnou střelou k tyči překvapil domácího brankáře.

Úvod druhé půle si hosté pohlídali a hráče Dolního Němčí do nějakého tlaku nepustili. Naopak si Skaštice vytvořily nadějně rozjeté akce, které ovšem nedokázaly úspěšně vyřešit. Jindy zase hostující hráče zastavil praporek pomezního rozhodčího. Domácí mužstvo se přes dobře bránící tým Skaštic nedokázalo dostat k nějakému většímu ohrožení Stýblovi brány. Navýšit naše vedení mohl dvakrát Škrabana, kterému ovšem chyběla přesnost. Jeho spoluhráči Mynarčíkovi zase větší klid při zakončení. U akce KONEČNÍKA se už vše sešlo na výbornou a jeho tvrdá střela propadla až do sítě – 0:2. Domácí mužstvo se do nějakého závěrečného tlaku ani nedostalo. Vytvořilo si jen jednu tutovou šanci, kterou ale tygřím skokem zneškodnil brankář Stýblo. Skaštice si tak díky pozornému a zodpovědnému výkonu odvezly všechny body.

Dolní Němčí – Skaštice 0:2 (0:1)

Branky: 39., 67. Konečník

Žluté karty: Tinka – Batík, Mynarčík, Motal

Rozhodčí: Němec – Zelený, Kubíček

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Batík, Janalík (K), Icela – Škrabana (78. Vymětal R.), Glozyga, Frýdl R., Menšík (46. Motal) – Mynarčík, Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit