Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko v Bzenci inkasovalo 5 branek už v první půli
formats

Áčko v Bzenci inkasovalo 5 branek už v první půli

Publikované dne Pondělí,Září 25, 2023 podle v A-TÝM

Tenisovým výsledkem skončilo utkání pro naše A mužstvo. Tým Bzence na svém hřišti předvedl velkou efektivitu v zakončení a už v první půli si vypracoval rozhodující náskok. Ve druhém poločase už diváci viděli pouze jednu branku.

Bzenec v této sezóně v domácím prostředí vyhrál všechny zápasy. Hned od úvodních minut se prezentoval nátlakovou hrou a spoléhal na rychlé akce po krajích hřiště. Už v první 5minutovce orazítkoval domácí záložník tyč hostující brány. Domácí se dostali do vedení v 17. minutě. Krajní záložník CRHAN si naběhl za obranu, v souboji přetlačil brankáře a pohodlně skóroval do odkryté brány. Druhá branka v síti Skaštic rozjela domácí gólostroj. Bzenec během 10 minut přidal další tři branky, po pěkných akcích. Skaštice kontrovaly jen přesnou trefou MENŠÍKA. Naopak Zůvala svou akci zakončil jen střelou vedle brány.

Ve druhé půli se více do hry dostaly Skaštice. Domácí byli trochu ukolébáni vysokým vedením. Skaštice se dostaly do několika příležitostí, ale v zakončení jejich hráči počínali stejně jako při bránění. A to nedůrazně a laxně. A tak povedené utkání svého týmu uzavřel svou třetí brankou domácí kapitán KASALA, pro kterého to byla 100 branka v divizi. Skaštice se budou snažit napravit tento nevydařený zápas v dalším kole na domácím hřišti proti týmu Rýmařova.

Bzenec – Skaštice 6:1 (5:1)

Branky: 17. Crhan, 31., 38. Zůbek, 34., 45., 90. Kasala – 41. Menšík

Žluté karty: Crhan, Berger – Glozyga, Beneš, Menšík

Rozhodčí: Svoboda – Štipčák, Gasnárek

Delegát: Krajča Jaroslav

Diváci: 260

Sestava Skaštic:

Benedikt – Beneš, Glozyga, Štěpják (52. Gojš), Sedlák – Zůvala, Motal, Pospíšil (46. Kvasnička), Menšík – Frýdl, Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit