Home A-TÝM Áčko v oslabení nezvládlo důležitý duel v Novém Jičíně

Áčko v oslabení nezvládlo důležitý duel v Novém Jičíně

Publikované dne Úterý,Duben 23, 2024 podle v A-TÝM

Hodnocení trenéra Romana Číhala:

„Místy se nám dařilo, ale popravdě moc fotbalovosti k vidění nebylo. Na výborně připraveném pažitu byla první půle hodně opatrná. „Každá strana měla po jedné šanci. Soupeř nás více než fotbalovostí zaskočil bojovností a zarputilostí. Byli důrazní, vše dohrávali. Nakonec vše ovlivnila červené karta pro našeho hráče. A popravdě byla hodně přísná. I vzhledem k volnějšímu metru z první půle. Mladému sudímu asi o přestávce domluvili zkušenější starší kolegové, naopak na mé upozornění mí svěřenci nereagovali, jak by měli. Ještě více pak vedoucí branky domácích. „Až pak jsme začali hrát fotbal, otevřeli hru, vsadili na tří obráncový systém. V této fázi jsme hráli nejlepší fotbal za celý zápas, nastřelili tyčku, ale gól nedali. Škoda. Nebyli jsme horší ani šťastnější.

Nový Jičín – Skaštice 2:0 (0:0)

Branky: 70. Nippert, 92. Palla

Žluté karty: Korytář, Hurta, Bartoň, Janovský – Sedlák, Pospíšil

Červená karta: Pospíšil