Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko v Přerově předvedlo špatný výkon
formats

Áčko v Přerově předvedlo špatný výkon

Publikované dne Pondělí,Září 13, 2021 podle v A-TÝM

Výkonem, který na body nemohl stačit. Tak se prezentovalo naše mužstvo v utkání s Přerovem. Domácí položili základ  k vítězství už v prvním poločase dvěma brankami Koryčana.

Pro diváky utkání příliš pohledné nebylo. Většinu času se hrálo ve středu hřiště. Více na míči byli domácí. Hosté jim nechávali příliš volného prostoru. Poprvé hráči Přerova udeřili díky zdařilé akci po pravé straně. Už se zdálo, že hosté nebezpečí zažehnali, ale mladíček KORYČAN z úhlu dokázal propálit brankáře Vrbu. Skaštice zahrozily volejem Motala, ale domácí brankář zasahovat nemusel. Po půl hodině hry kopali hosté rohový kop. Do zakončení se ale nedostali. Naopak hráči Přerova podnikli rychlý brejk do otevřené hostující obrany a vydařenou akci opět přesně zakončil KORYČAN. Poté si i Skaštice vypracovaly slušné příležitosti ke snížení stavu. Dvakrát z výhodné pozice zakončoval Zavadil, ale ani v jednom případě nedokázal trefit bránu. Lépe se nevedlo ani Konečníkovi nebo Červenkovi.

Do druhé půle vstoupili hosté s cílem zvrátit nepříznivý výsledek. Zlepšili pohyb a snažili se domácí zatlačit na svou polovinu hřiště. Jejich mírný tlak a snahu ovšem utnul hlavní rozhodčí, který písknul pokutový kop, který bohužel viděl jen on sám. Nabídnutou příležitost využil domácí KRATOCHVÍL a rozhodnul tak o výhře svého týmu. Od tohoto momentu se už utkání pouze dohrávalo. Domácí hráči Přerova předvedli v utkání větší kvalitu a po zásluze tak brali všechny body.

Přerov – Skaštice 3:0 (2:0)

Branky: 24., 30. Koryčan, 55. Kratochvíl z pen.

Žluté karty: Motal L., Frýdl

Rozhodčí: Mankovecký – Krupa, Macrineanu

Delegát: Piňos

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Vrba – Bubla L. (78. Vymětal R.), Beneš, Motal T., Sedlák – Berčík, Motal L., Frýdl, Červenka (61. Drábek) – Zavadil (72. Zůvala), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit