Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko vyloupit Kvasice nedokázalo
formats

Áčko vyloupit Kvasice nedokázalo

Publikované dne Neděle,Červen 4, 2017 podle v A-TÝM

V okresním derby bralo všechny body domácí mužstvo. Už v první půli si vypracovalo tříbrankové vedení, které si zkušený celek nenechal vzít. Naši hráči se pokusili ve druhé půli zápas zdramatizovat, ale bohužel po většinu utkání tahali za kratší konec a Kvasice tak díky vítězství stále můžou pomýšlet na celkové prvenství v soutěži.

Utkání se hrálo za velmi teplého počasí. Po opatrném začátku se postupně začalo přitápět i přímo na hřišti. A to hlavně před hostující bránou. Kvasice se už po 14 minutách hry dostaly do vedení. Před bránu Skaštic přiletěl přesný centr na hlavu BRÁZDILA a ten osamocený hlavičkoval přesně pod břevno. Domácí byli povzbuzeni vedoucím gólem a důraznou hrou ve středu pole nenechali hostující hráče kombinovat. Když se už Skaštice dostaly do zakončení tak byl v bráně pozorný brankář Vymazal. Asi rozhodující pasáž utkání se odehrála na konci první půle. To domácí přidali během krátké doby další dvě branky. Nejdříve se svým důrazem prosadil ZAPLETAL  a třetí branku přidal přesnou a překvapivou střelou HORA.

Ve druhém poločase se podařilo hostům brzy snížit. Chytrou technickou střelou se prosadil MENŠÍK. Skaštice poté byly aktivnějším týmem. Ovšem druhý gól, který by už dostal naše mužstvo na dostřel domácím se vstřelit nepodařilo. Naopak dobrý nástup Skaštic do druhé půle otupil VOJTÁŠEK, který se dostal za obranu a své sólo zakončil čtvrtou brankou domácích. Hosté nic nevzdali a stále se snažili o zdramatizování utkání. To ovšem nahrávalo domácím hráčům, kteří útočili do otevřené obrany. Své brejky ale v další branku přetavit nedokázali. A tak poslední gól utkání dali hosté. Zdeněk KONEČNÍK byl odměněn za svou aktivitu. Závěr si ale Kvasice pohlídaly a zkušeným a vyzrálým výkonem získaly tři body.

Kvasice – Skaštice 4:2 (3:0)

Branky: 14. Brázdil, 43. Zapletal, 46. Hora, 63. Vojtášek – 47. Menšík, 78. Konečník

Žluté karty: Zapletal, Vojtášek – Motal, Frýdl R.

Rozhodčí: Zubek, Mičkal, Kovářová

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Stýblo – Vymětal R., Motal, Batík, Icela (52. Škrabana) – Uličný, Frýdl R., Sova (K), Menšík – Ančinec (67. Frýdl M.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Kvasic:

Vymazal – Foltýn J., Stojaník, Brázdil (60. Pospíšil), Ševela – Hora (88. Lučan), Večerka (K), Musil, Vojtášek (82. Foltýn L.) – Lepša, Zapletal

Trenér: Zdeněk Ševela

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit