Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko ztratilo výhru v poslední minutě, nakonec ale bralo plusový bod
formats

Áčko ztratilo výhru v poslední minutě, nakonec ale bralo plusový bod

Publikované dne Neděle,Duben 23, 2017 podle v A-TÝM

Naše A mužstvo sahalo na půdě vedoucího celku soutěže po 3 bodech. Ovšem v poslední minutě se podařilo domácím vyrovnat a dostat tak utkání do penaltového rozstřelu. V tom byli úspěšnější naši hráči a získali tak druhý plusový bod.

Naše mužstvo odjíždělo do Hluku s cílem potrápit a pokusit se obrat o body vedoucí celek tabulky. Kvalita hrací plochy v Hluku není moc nakloněna nějaké extra kombinační hře. A tak trenérský štáb Skaštic naordinoval svým svěřencům trošku jinou taktiku než jsou fanoušci našeho týmu zvyklý. Hráči si dávali pozor na rychlé krajní záložníky domácích a jejich nákopy za obranu. Skaštice hrály trpělivě. Do velké šance se však ani jedno z mužstev nedostalo. Za zmínku stojí jen nějaké závary v šestnáctkách. Skaštice musely už v první půli vynuceně dvakrát střídat. Toto ale hráče nepoložilo, naopak je to ještě více semklo a s příchodem nových hráčů se odvaha a bojovnost celého týmu ještě zvýšila.

Ve druhé půli už se diváci branek dočkali. Hostující SOVA se technickou střelou trefil přesně k tyči. Vedoucí branka ještě více nahlodala nervovou soustavu domácích hráčů. Ti se jen ztěžka prosazovali proti zodpovědné hře hostů. Své kvality ale přece jen předvedl domácí BIHÁRI a podařilo se mu srovnat stav. Ovšem další a domácími příznivci asi očekávaný tlak a zlepšená hra se nekonala. Hluk sice držel míč na svých kopačkách, ale bylo znát, že hra na brejky je mu bližší. A tak se opět podařilo skórovat Skašticím. A to ANČINCOVI, který ve skluzu využil přesný Konečníkův centr. Vedení hosté drželi až do 90. minuty. To po dlouhém nákopu vznikl před brankářem Stýblem závar, ve kterém se nejlépe orientoval DOHNAL a dal vyrovnávající gól. Po této brance se už ani nerozehrávalo a rozhodčí odpískal konec. V závěrečných penaltách prokázali větší kvality naši hráči a získali tak druhý bod.

Hluk – Skaštice 2:3 pp (0:0)

Branky: 68. Bihári, 90. Dohnal – 54. Sova, 75. Ančinec

Žluté karty: Vymětal R.

Rozhodčí: Ambroz, Toman, Poláček

Diváci: 70

Sestava Skaštic:

Stýblo – Dunda (12. Menšík), Motal T., Batík, Icela – Vymětal R., Sova (K), Frýdl R., Bubla L. (40. Škrabana) – Konečník, Ančinec

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Hluku:

Fojtík – Šimčík (64. Kryl), Martiš, Horák, Kukla – Dohnal, Machala O (K), Machala A., Bihári – Galuška (77. Zalubil), Lipoti

Trenér: Václav Uhlíř

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
1 Comment  comments 

Jedna reakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit