Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM B mužstvo nezopakovalo výkon z minulého kola a padlo v Žalkovicích
formats

B mužstvo nezopakovalo výkon z minulého kola a padlo v Žalkovicích

Publikované dne Neděle,Září 8, 2019 podle v B-TÝM

Naše B mužstvo nedokázalo navázat na velmi dobrý výkon z minulého kola proti týmu Lubné. Do utkání se Žalkovicemi sice naši hráči vstoupili dobře, ale postupem času jejich aktivita opadávala a z výkonu našich hráčů se vytrácela potřebná kvalita. Skaštice se sice dokázaly dostat do vedení díky trefě BENEŠE, ale před odchodem do šaten stihl srovnat stav domácí NAVRÁTIL. Domácí se dokázali prosadit i v úvodu druhé půle, když se za záda brankáře Stýbla trefil Martin JANEČKA. Hosté se snažili nepříznivý stav zvrátit. Vytvořili si šance, ale finální fáze se našim hráčům nedařila. Dvakrát domácí mužstvo zachránila i tyč brány. Skaštice už na vyrovnání nedosáhly a poprvé v sezóně tak prohráli po 90 minutách.

Žalkovice – Skaštice 2:1 (1:1)

Branky: 42. Navrátil, 55. Janečka M. – 26. Beneš

Žluté karty: Kojetský, Otáhalík, Pospíšil, Strnad, Navrátil – Židlík, Beneš

Rozhodčí: Voříšek – Smolka

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Stýblo – Bubla P., Janalík, Icela, Sedlák – Beneš, Škrabana, Štěpják, Pitron (70. Hyánek) – Rosecký(54. Židlík), Ježák (83. Vymětal L.)

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit