Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko nestačilo na lídra soutěže ze Slavkova
formats

Béčko nestačilo na lídra soutěže ze Slavkova

Publikované dne Pondělí,Červen 12, 2017 podle v B-TÝM

Poslední venkovní zápas v této sezóně sehráli naši hráči B týmu na půdě lídra soutěže ze Slavkova. Výjezd do okolí Hostýna pro naše barvy nedopadl zrovna dobře. Po sérii sedmi utkání, kdy naše mužstvo dokázalo bodovat přišla porážka. V poli jsme se dokázali favoritovi vyrovnat, ale inkasovali jsme tři branky po zbytečných chybách. Domácí hráči ty to zaváhání dokázali potrestat. Když už se podařilo našim hráčům snížit na rozdíl jediné branky tak o 4 minuty později Slavkov přidal třetí branku a rozhodl tak o své výhře. Tímto vítězstvím si tým Slavkova zajistil potup do vyšší soutěže (I.B třída).

Hodnocení utkání z pohledu asistenta trenéra Vojty Menšíka:

Domácí se ujali vedení již v 5. minutě, když nepodařená střela propadla až k nekrytému Krajcarovi, který vsítil první branku. Další pěknou střelu domácích zastavila tyč ve 12. minutě. Hosté se snažili hrát svoji kombinační hru, ale jejich kombinace končily před pokutovým územím. Jejich střely šly většinou vysoko nad. V 39.minutě po další hrubé chybě, při rozehrávce se ocitl zase sám domácí útočník a zvýšil na 2:0. Po změně stran hosté zpřesnili přihrávky a po pěkné akci Konečníka vstřelil gól v 65. minutě Kvasnička. Za 5 minut, po další chybě v rozehrávce, přidali domácí uklidňující třetí branku. I když se šance střídaly na obou stranách výsledek se již nezměnil.

Slavkov pod Hostýnem – Skaštice B 3:1 (2:0)

Branky: 4., 72. Krajcar J., 39. Ponížil – 68. Kvasnička

Žluté karty: Barot – Janalík, Rosecký

Rozhodčí: Závojský

Diváci: 200

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Janalík, Motal T., Sedlák – Škrabana, Kvasnička (K), Konečník, Rosecký (85. Motal J.) – Frýdl M., Brada

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit