Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko neudrželo dvoubrankové vedení a s Němčicemi remizovalo
formats

Béčko neudrželo dvoubrankové vedení a s Němčicemi remizovalo

Publikované dne Pondělí,Říjen 30, 2023 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Skaštic Antonína Sovy:

Němčice si celý zápas nekomplikovaly svoji hru, dlouhými nákopy a důrazem nám hodně zatápěly. Naopak naše snažení do koncentrované obrany bylo složitější. V prvním poločase se diváci branky ještě nedočkali, i když příležitostí bylo dost na obou stranách. Druhý poločas již přinesl fotbalové drama, které nakonec skončilo smírným počtem vstřelených gólů. Diváci se určitě nenudili. Obě dvě mužstva chtěla evidentně vyhrát a proto tento zápas měl všechno, co správné derby mít má. Ať už je vývoj jakýkoliv a vedeme 2:0, musíme takové utkání udržet v náš prospěch. Soudným pohledem se ve finále jedná ale o spravedlivou remízu.

 

Hodnocení trenéra hostí Michala Štěpánka:

„Poslední zápas, takové naše derby jsme dnes odehráli na půdě ve Skašticích, které doplnily svoji sestavu hráči z A týmu. Celý první poločas a až do 58. minuty se odehrával vyrovnaný boj se šancemi na obou stranách, které ale zůstaly neproměněné. Ve zmiňované minutě po nákopu za obranu domácí hráč Zaoral utekl našim obráncům a svůj nájezd proměnil. Když po centru z pravé strany v 68. minutě přidal na 2:0 Ježák zdálo se být rozhodnuto. My jsme se ale nevzdávali, a po faulu na Darebníčka jsme kopali penaltu. Bohužel jsme ji neproměnili, ale tento moment nás nezlomil a po samostatném úniku v 78. minutě snížil Radim Darebníček na 2:1. Do posledních sil kluci dřeli o srovnání a byli odměněni, když v 86. minutě po centru z pravé strany skóroval hlavou Lejsek a vyrovnal na zasloužených 2:2. Klukům dnes děkuji za předvedený výkon a bojovnost do poslední minuty zápasu.“

Skaštice „B“ – Němčice 2:2 (0:0)

Branky: 58. Zaoral, 68. Ježák – 78. Darebníček Rad., 86. Lejsek

Žluté karty: Motal, Růžička – Císař, Kadlec

Rozhodčí: Skyba – Závojský, Caletka

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Trampota – Bubla, Motal, Konečník, Rosecký (79. Pitron) – Zůvala, Škrabana (84. Brada), Sova, Židlík (64. Růžička) – Zaoral, Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit