Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko odčinilo debakl z minulého kola
formats

Béčko odčinilo debakl z minulého kola

Publikované dne Pondělí,Říjen 2, 2023 podle v B-TÝM

Hodnocení domácího trenéra Antonína Sovy:

Zápas s Kvasicemi byl převážně kombinační. K tomu přispěla obě mužstva, která chtěla hrát fotbal. V prvním poločase se střádaly šance na obou stranách a jen díky zbrklosti, nedůrazu a nekvalitnímu zakončení hostí, jsme šli do šaten za stavu 2:0. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu. Poslední třetinu zápasu hosté už odešli fyzicky a naopak my při chuti navyšovali skóre. Velké sympatie hostům, kteří se snažili hrát kombinačně i přes nepříznivý vývoj až do konce.

Skaštice „B“ – Kvasice „B“ 8:0 (2:0)

Branky: 4., 90. Motal T., 27. Ježák, 50. Sova, 65. Sedlák, 72. Motal L., 75. Zaoral, 81. Brada,

Žluté karty: Růžička – Foltýn, Musil

Rozhodčí: Skyba

Diváci: 130

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P. (73. Vymětal L.), Motal T., Novák, Sedlák – Zůvala, Sova, Zaoral, Růžička (70. Brada) – Kvasnička (67. Motal L.), Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit