Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko porazilo Zborovice a posunulo se na konečnou 5. pozici
formats

Béčko porazilo Zborovice a posunulo se na konečnou 5. pozici

Publikované dne Neděle,Červen 23, 2019 podle v B-TÝM

Skašticím B se závěr sezóny velmi vydařil. Z posledních 5 duelů získaly 14 bodů a tento počin našemu týmu vynesl konečnou 5. příčku. O výhře v posledním duelu rozhodl Milan Frýdl.

V posledním zápase sezóny se střetly dva sousedé v tabulce. Naše mužstvo a Zborovice dělil od sebe jen pouhý jeden bod. Tudíž bylo v osudí konečné 5. místo, na které by se vítěz tohoto duelu posunul. Skaštice začaly zápas aktivně. Dvakrát se do zakončení dostal Vymětal, ale chyběla mu větší přesnost. Hosté si vypracovali velkou příležitost po akci Martina Šprni, který obešel i brankáře, ale neokázal míč dostat do opuštěné brány. Domácí mohl poslat do vedení Bubla, ale zakončení uspěchal a míč letěl mimo bránu. První branku zápasu obstaral MENŠÍK, který si naskočil na centrovaný míč a poslal ho přesně k tyči. Domácí i nadále pokračovali ve své aktivní hře. Dobře napadali hostující rozehrávku a získávali míče. Příležitost navýšit vedení měl Frýdl, ale hostující brankář byl připraven.

Ve druhém poločase už převaha domácích nebyla tak značná. Zborovice zlepšily pohyb a i ony více zaměstnaly brankáře Stýbla. A dokázaly vyrovnat. Rohový kop si nešťastně do vlastní brány srazil Sova. Domácím hráčům chyběla větší přesnost v předfinální fázi. Ale i přesto bojovali a chtěli poslední utkání v sezóně dovézt do vítězného konce. I střídajícím hráčům se závěr duelu podařilo ještě oživit. Rozhodující branka zápasu padla po průniku Menšíka, který před bránou našel volného Milana FRÝDLA. Skaštický útočník si míč posunul a kolem vybíhajícího brankáře poslal do sítě. Tato branka byla tou poslední, kterou naši hráči vsítili v tomto ročníku. Béčko Skaštic nakonec vybojovalo krásnou 5. pozici.

Skaštice B – Zborovice 2:1 (1:0)

Branky: 15. Menšík, 73. Frýdl M. – 65. vlastní

Žluté karty: Icela – Novák, Šprňa M.

Rozhodčí: Sucharski – Smolka, Zalabák

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Stýblo – Bubla L., Motal, Icela (80. Soukup), Menšík – Vlkolenszki (73. Hyánek Jan), Sova (68. Hyánek Jakub), Škrabana, Vymětal R. – Frýdl M. (K)(88. Vymětal L.), Ježák (68. Uličný)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit