Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko Skaštic nedovolilo Lubné skórovat
formats

Béčko Skaštic nedovolilo Lubné skórovat

Publikované dne Neděle,Srpen 24, 2014 podle v B-TÝM

Čisté konto a navrch čtyři vstřelené branky. Tak se prezentovalo naše B mužstvo v utkání proti zkušenému týmu z Lubné. Naši fotbalisté tak pokračují ve slušných výkonech a jejich adaptace na Okresní přebor probíhá docela rychle.

Úvod utkání byl opatrný z obou stran. Hosté se soustředili především na poctivou defenzivu. Skaštice naopak postupem času přebíraly taktovku zápasu. Domácí hráči měli dobrý pohyb bez míče a byla na nich vidět touha vstřelit vedoucí branku. Brzdila je ale nepřesná finální fáze. Střelecké pokusy často mířily mimo bránu. Na domácích hráčích ale byla vidět větší chuť a touha vstřelit gól a naklonit tak misky vah na svou stranu. Hosté z Lubné zkoušeli ohrozit domácí bránu převážně po standardních situacích. Tlak Skaštic ale sílil a vedoucí gól přišel ještě do konce prvního poločasu. Petr Bubla dobrým napadáním vybojoval míč. Po následném centru si našel před bránou odražený míč JEŽÁK a střelou k tyči skóroval.

Začátek druhé půle přinesl rozruch před oběma bránami. Nejdříve šla střela Konečníka jen těsně vedle tyče. Na opačné straně pokus Halody dopadl stejně. Domácí hráči se snažili o vstřelení druhého gólu, který by do jejich hry přinesl trochu více klidu. To se jim povedlo v 54. minutě. Ivo NAVRÁTIL si naskočil na rohový kop a trefil se přesně do rohu brány. Velký podíl na další brance v síti Lubné měl útočník Gahura. Ten svým důrazem vybojoval míč, přešel přes bránícího protihráče a následnou přihrávkou našel před bránou volného ROSECKÉHO, který trefil odkrytou bránu. Za hosty hrozil převážně aktivní Kutňák. Ten zahrával přímý kop ze 17  metrů, ale brankář Vymětal se nenechal překvapit. Poslední gól utkání vstřelil střídající Radim VYMĚTAL, který nadvakrát prostřelil brankáře soupeře.

Skaštice B – Lubná 4:0 (1:0)

Branky: 44. Ježák, 54. Navrátil, 70. Rosecký, 86. Vymětal R.

Žluté karty: Zlámal

Rozhodčí: Sanislo

Diváci: 80

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Motal T., Navrátil, Stančík, Menšík D. (46. Soukup) – Zlámal (60. Olbert), Bubla P., Ježák, Rosecký – Konečník, Gahura (71. Vymětal R.)

Trenér: Lukáš Motal

Hodnocení zápasu hostujícího trenéra Petra Skypaly:

“ Po minulém výprasku jsme změnili rozestavení na šesti postech. V první půlce se hrál vyrovnaný fotbal. V poslední minutě jsme obdrželi zbytečnou branku. Ve druhé půlce pokračoval stejný scénář. Po druhé brance se zápas zlomil. Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli. Měli daleko větší chuť hrát a jejich nasasezí a bojovnost nám jasně ukázala, kde nás momentálně tlačí bota. S profesorským přístupem se tato soutěž hrát nedá… “

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit