Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko Skaštic podlehlo Těšnovicím
formats

Béčko Skaštic podlehlo Těšnovicím

Publikované dne Sobota,Říjen 27, 2018 podle v B-TÝM

Šestý bodový zápas v řadě naše B mužstvo nepřidalo. V duelu s Těšnovicemi tahalo od začátku za kratší konec a nakonec utrpělo pěti gólovou porážku.

Těšnovice vstoupily do utkání daleko lépe než naše mužstvo. Domácí hráči byli živější a pohyblivější a jejich úvodní nápor byl korunovaný pro hosty nešťastnou brankou. Přetažený centr si do vlastní sítě srazil dezorientovaný Vlkolenszki. Domácí fotbalisté i nadále pokračovali ve své aktivní hře. Skaštice se postupně dostávaly do hry, ale žádnou vážnější situaci si nedokázaly vypracovat. Naopak brankář Vymětal dobře zasáhl při střele Pluhaře a Mršťáka. Druhý gól inkasovali hosté z kopačky pohyblivého Jiřího Maláta, který se prosadil křižnou střelou.

Do druhého poločasu vlétli hostující hráči o poznání lépe než do úvodní půle. Zvýšili pohyb a snažili se o vstřelení korigující branky. To se jim poměrně brzy povedlo. Ježák posadil svůj centr na hlavu Iceli, jehož hlavička se odrazila od tyče k dobíhajícímu ŠKRABANOVI a ten míč poslal do odkryté brány. Ovšem odpověď Těšnovic přišla hned vzápětí. Nedorozumění v obranné řadě Skaštic pohodlně potrestal Dominik MALÁT. Hostům se ještě jednou podařilo dostat na dostřel domácím. Druhý gól vsítil BUBLA, který potrestal penaltový faul domácích na pronikajícího Ježáka. Ale koncentrace hostujících hráčů v tomto zápase nebyla příkladná. Ihned po rozehrávce se dostal za hostující obranu Jiří MALÁT a z úhlu podruhé překonal brankáře Vymětala. Těšnovice si svou výhru ještě pojistily díky proměněné penaltě, jejíž exekutorem byla MRŠŤÁK. Domácí šli za výhrou s vyšším odhodláním, předvedli větší kvalitu a získali tak všechny tři body.

Těšnovice – Skaštice „B“ 5:2 (2:0)

Branky: 4. Vlastní, 26., 72. Malát J., 57. Malát D., 79. Mršťák z pen. – 52. Škrabana, 72. Bubla P. z pen.

Žluté karty: Malát J., Mrázek

Rozhodčí: Závojský – Caletka

Diváci: 60

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Janalík, Navrátil, Pitron – Vlkolenszki (66. Dunda), Škrabana, Icela, Rosecký (66. Rosecký) – Frýdl M. (78. Brada), Ježák

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit