Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko Skaštic prohrálo s Němčicemi po penaltách
formats

Béčko Skaštic prohrálo s Němčicemi po penaltách

Publikované dne Neděle,Říjen 14, 2018 podle v B-TÝM

Další bod do tabulky si připsalo naše B mužstvo. S kvalitním soupeřem z Němčic už prohrávalo o dvě branky, ale v poslední čtvrthodině utkání dokázalo vyrovnat a dostat utkání do penalt. Vyrovnávající trefu obstaral svou první brankou v mužském fotbale Jan Hyánek.

Zápas měl hned od úvodních minut slušnou kvalitu. Hosté měli o něco více míč na kopačkách, ale do vážnější příležitostí se jim dostat nepodařilo. To domácí hráči byli pro hostujícího brankáře nebezpečnější a po půl hodině hry se jim podařilo dostat do vedení. Hostující hráči nezachytili náběh Kříže, který poslal před bránu prudký centr a ZAORAL z voleje skóroval. Vyrovnání měl na hlavě Radim Vymětal, ale svou hlavičku nedokázal dobře nasměrovat. Velkou příležitost na zvýšení vedení měli domácí. Radim Darebníček postupoval sám na brankáře Vymětala, ale zakončení nezvládl. Němčicím se přece jen podařilo odskočit. Po chybě Skaštic v rozehrávce se dostal k míči KADLEC a po kličce gólmanovi dal druhou branku.

Do druhé půle vstupovali hosté s cílem vsítit co nejdříve kontaktní branku a utkání ještě zdramatizovat. Hra se odehrávala většinu času na domácí půli hřiště, ale vážnější šanci si hosté nevypracovali. Až pokus Uličného z přímého kopu skončil na tyči. Lépe se nevedlo ani Konečníkovi, jehož střela mířila nad bránu. Snížit se podařilo právě hostujícímu střelci, kterého pěknou přihrávkou uvolnil do sóla Škrabana. A o deset minut později bylo vyrovnáno. Rosecký odcentroval před bránu, na jehož přesný míč si naskočil HYÁNEK a zatloukl míč pod břevno. Další branky padaly až v penaltovém rozstřelu. Domácí střelci byli stoprocentní. Naopak v hostujícím dresu zaváhal Škrabana a druhý bod tak zůstal na domácí půdě v Němčicích.

Němčice – Skaštice „B“ 3:2 pp (2:0)

Branky: 29. Zaoral, 44. Kadlec – 74. Konečník, 84. Hyánek

Žluté karty: Batoušek – Uličný, Janalík

Rozhodčí: Žigmund

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L (K) – Bubla P., Janalík, Navrátil, Menšík (80. Brada) – Vlkolenszki (63. Rosecký), Icela, Vymětal R. (63. Pitron), Škrabana – Uličný (72. Konečník), Frýdl M. (72. Hyánek)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit