Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko v přípravě potrápilo rezervu Viktorky Otrokovice
formats

Béčko v přípravě potrápilo rezervu Viktorky Otrokovice

Publikované dne Neděle,Březen 10, 2019 podle v B-TÝM

V neděli odpoledne sehrálo své první přípravné utkání i naše B mužstvo. S velmi kvalitním soupeřem z Otrokovic podali naši hráči slušný výkon a s protivníkem hrajícím o dvě soutěže výše prohráli těsným výsledkem.

V prvním poločase se hrálo v deštivém počasí, které ještě napomohlo k větší rychlosti hry. Hostující mužstvo se snažilo plnit taktické pokyny a znepříjemnit kombinační hru domácímu týmu. První vážnější situace se zrodila před domácí bránou, kde na Roseckého střílený centr jen o kousek nedosáhl Ježák. Domácí si vypracovali ještě větší tutovku, když po úniku po levé straně nastřelil Mlýnek břevno. Jinak pokusy domácích dokázal brankář Vymětal zpacifikovat. Na druhé straně se k přímému kopu postavil Škrabana, ale jeho střela mířila vysoko nad bránu. Skaštice se dostaly do vedení chvíli před koncem prvního poločasu. Frýdl využil svého důrazu a střelou pod vybíhajícím gólmanem skóroval.

Druhou půli začalo naše mužstvo aktivně. Velkou příležitost navýšit vedení měl Sova, ale po Škrabanově centru hlavičkoval těsně vedle brány. A tak se podařilo domácím vyrovnat. Z pohledu hostujícího týmu byla inkasovaná branka z kategorie laciných. Na levé straně se nedomluvili dva hráči, kteří nechali domácího záložníka odcentrovat a střílený míč si srazil do vlastní brány stoper Skaštic. A Otrokovicím se brzy podařilo dostat do vedení. Rychlý brejk potrestal přesným zakončením Bahounek a tento gól se nakonec ukázal jako rozdílový. Hostující hráči cítili, že by ještě mohli vyrovnat, ale už si žádnou větší příležitost nevypracovali. Naopak domácí měli nějaké dobře rozjeté akce, ale hostující obrana společně s brankářem je dokázala vyřešit a další gól domácím už nepovolila. Skaštice předvedly poctivý výkon, na který se budou snažit navázat příští neděli, kde se v dalším přípravným zápase utkají s týmem Holešova B. Čas a místo konání budou ještě upřesněny.

Viktoria Otrokovice „B“ – Skaštice „B“ 2:1 (0:1)

Branky: vlastní, Bahounek – Frýdl M.

Diváci: 25

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Janalík, Vymětal R., Gojš – Vlkolenszki, Škrabana, Icela, Rosecký – Ježák, Frýdl M.

Střídali: Brada, Sova, Pitron

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit