Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Brada zajistil Skašticím B bod v poslední minutě
formats

Brada zajistil Skašticím B bod v poslední minutě

Publikované dne Pondělí,Říjen 28, 2019 podle v B-TÝM

V tomto probíhajícím ročníku se penalty našemu B týmu nedaří. Ani napočtvrté nedokázalo naše mužstvo získat druhý plusový bod. Tentokrát zisk alespoň jednoho bodu zajistil svou hlavičkou v posledních vteřinách hry Přemysl Brada.

V první půli převyšovala u obou týmů ofenzivní složka tu defenzivní. Obrany na obou stranách hřiště nechávaly útočícím hráčům příliš volnosti a bylo z toho v první půli 5 branek. Nejdříve gólový účet otevřeli domácí. Uhrinovský si pěkně naběhl za hostující stopery, ač byl atakován ještě stihl posunout míč na VRZALA, který prostřelil brankáře. Už předtím se ale na druhé straně hřiště ocitl ve dvou šancích hostující Rosecký, ale chyběla mu přesnost a větší razance. Skašticím se podařilo vyrovnat díky precizně zahranému přímému kopu ŠKRABANY. Ten míč zakroutil přesně pod břevno. A o dvě minuty později se stav měnil opět. Hosté předvedli rychlou a přesnou akci, na jejímž konci byl JEŽÁK, který míč doklepl do opuštěné brány. Lutopecny se ale postupem času ze dvou rychlých branek oklepaly a znova začaly ohrožovat hostující bránu. A povedlo se jim velmi lehce vyrovnat stav. Brankář Vymětal otálel se sebráním míče až ho předskočil domácí útočník DANĚK a jemnou hlavičkou skóroval. Poté se domácí kanonýr změnil v nahrávače. V pokutovém území využil volnosti , kterou dostal, přihrál nabíhajícímu CÍSAŘOVI a zkušený domácí kapitán uklidil míč přesně k tyči. Na třetí branku domácích mohly Skaštice odpovědět ještě v závěru poločasu. Menšík si narazil míč s Ježákem, ale sám před gólmanem nastřelil pouze tyč.

Ve druhé půli se snažili hosté znova o vyrovnání. Ale domácí mužstvo dobře bránilo a nedalo skaštickým hráčům volný prostor pro rozvinutí jejich kombinace. Lutopecny to zkoušely převážně ze střední vzdálenosti, ale brankář Vymětal už se překvapit nenechal. Navíc mu v závěru pomohlo i břevno. Skaštice byly ve druhé části nebezpečné hlavně ze standardních situací. A díky využitému rohovému kopu se jim povedlo i vyrovnat. Nejdříve ještě podržel svůj tým brankář domácích, když zneškodnil tvrdou střelu Janalíka. Ale na poslední akci v utkání nestačil ani on. BRADA si na zadní tyči počíhal na přesný centr a hlavičkou zkušeně poslal zápas do závěrečných penalt. Ty ale našemu mužstvo v této sezóně nevychází a jinak tomu nebylo ani v Lutopecnách. Poslední podzimní utkání sehraje naše B mužstvo už v sobotu od 14 hodin.

Lutopecny – Skaštice B 4:3 pp (3:2)

Branky: 15. Vrzal, 32. Daněk, 40. Císař – 25. Škrabana, 27. Ježák, 92. Brada

Žluté karty: Uhrinovský, Hanzlík, Císař, Scripnic, Vrzal, Přecechtílek A. – Icela, Rosecký, Ježák, Frýdl

Rozhodčí: Voříšek

Diváci: 120

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K). – Bubla P., Janalík, Icela, Sedlák – Menšík (74. Pitron), Škrabana, Uličný, Rosecký (63. Hyánek) – Ježák (59. Navrátil), Frýdl M. (80. Brada)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit