Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Brankář Lukáš Vymětal se oženil
formats

Brankář Lukáš Vymětal se oženil

Publikované dne Čtvrtek,Duben 19, 2018 podle v OSTATNÍ

komín

Pozornější fanoušci si mohli všimnout, že se o víkendu v zápase na Chvalčově neobjevila v bráně našeho B týmu stálá opora Lukáš Vymětal. Náš brankář měl totiž na starost důležitější věci. Na zámku v Kroměříži se oženil. ANO řekl své přítelkyni, nyní už manželce Terezce. Novomanželé Vymětalovi prožili krásný sluneční svatební den, na který jistě nikdy nezapomenou. Celý  klub TJ Skaštice přeje mladé rodince hodně štěstí, zdraví a spoustu společně prožitých roků. Lukášovi teď bude na zápasech držet palce manželka a i jejich dcera Tina, které by určitě slušel i bratříček Big Smile

Hodně štěstí!!!Sweet Kiss

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit