Home A-TÝM CHVALČOV – SKAŠTICE 2:1 (1:0)

CHVALČOV – SKAŠTICE 2:1 (1:0)

Publikované dne Úterý,Květen 19, 2009 podle v A-TÝM

Skaštice prohrály venku po sérii osmi utkání.

Ze začátku to bylo oboustranně opatrné. Pro diváky to bylo ale určitě pohledné utkání. My jsme byli o jednu branku šťastnější. Pět minut před přestávkou po pěkné kombinaci nedal Skála po spolupráci s Kovaříkem brankáři šanci. Ve druhém poločase hosté zaslouženě vyrovnali. Potom začal úřadovat rozhodčí Skyba. Naprosto zbytečně vyloučil Frýdla. Nechápu proč. Potom si asi svou chybu uvědomil a po čistém zákroku vyloučil našeho Trnčáka. Myslím si, že obě vyloučení byla zbytečná. My jsme rozhodli o našem vítězství v 82. minutě. Trefil se Kovařík, kterého jsem už chvíli před tím chtěl střídat. Ještě, že jsem to nestihl,“ řekl s úsměvem trenér Chvalčova Bohuslav Polášek.

„První poločas se odehrával ve svižném tempu. Akce se střídaly na obou stranách. Ve 40. minutě se domácí tým dostal do vedení. Druhý poločas se odehrával většinou na polovině domácích. V 55. minutě vyrovnal Bubla. Od tohoto momentu začal úřadovat rozhodčí Skyba, který opět dokázal, že mu chybí cit pro rozhodování. To dokázal v 60. minutě, kdy mě vyloučil po předchozí špatně posouzené situaci. Do konce zápasu jsme si vytvořili hodně šancí, ovšem bez brankového zakončení. Domácí v závěru vstřelili druhou branku, která byla rozhodující. Za výkon jsme si zasloužili minimálně remizovat,“ dodal hrající trenér Skaštic Ivo Frýdl.

Branky: 40. Skála, 82. Kovařík – 55. Bubla.

Červená karta: Trnčák – I. Frýdl.

Rozhodčí: Skyba.

Diváci: 150.

Chvalčov: Jakubec – Trnčák, Kubaník, Zicháček, Švihálek, Zmeškal, Skála, Chlápek, Kovařík, Talach, Kopeček (Ordáň, Barot, Balvín).

Skaštice: Zapletal – Stančík, Sedlák, P. Frýdl, Bubla, Nuc, I. Frýdl, Klammert, Chorý, Janalík, Macho (J. Motal, L. Motal, Koňárek).