Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Derby rozhodla jediná branka
formats

Derby rozhodla jediná branka

Publikované dne Úterý,Září 29, 2020 podle v B-TÝM

V 8. kole Okresního přeboru se utkali dva sousední týmy. Derby rozhodla jediná situace. Domácí hráč Daněk se dostal za hostující obranu a postupoval sám na brankáře Vymětala. Toho se mu ovšem nepodařilo překonat, ale jen díky faulu vracejícího se obránce Sedláka. Po jeho kontaktu s nestárnoucím domácím útočníkem nařídil rozhodčí pro domácí pokutový kop, který proměnil KOUDELNÍČEK. Pro Skaštice to byl dvojitý trest, protože k penaltě ještě rozhodčí Zakopal přidal červenou kartu pro faulujícího hráče. Hosté se snažili o vyrovnání, ale jejich akce končily převážně před pokutovým územím domácích. Celek Břestu si tak své těsné vedení pohlídl až do konce. Béčko Skaštic poprvé v sezóně nedokázalo bodovat.

Břest – Skaštice „B“ 1:0 (0:0)

Branky: 56. Koudelníček z pen.

Žluté karty: Juračka, Koudelníček, Šálek, Karamon – Drábek, Štěpják

Červená karta: Sedlák

Rozhodčí: Zakopal

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Štěpják, Sedlák, Rosecký (70. Pitron) – Škrabana (59. Hyánek), Drábek, Uličný, Oračko – Ježák, Zaoral

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit