Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Dohrávka vyšla lépe béčku Skaštic
formats

Dohrávka vyšla lépe béčku Skaštic

Publikované dne Pátek,Květen 31, 2019 podle v B-TÝM

Na poslední květnový den se přeložilo utkání OP mezi béčkem Skaštic a Němčicemi. Zápas se odehrál na kvalitně připraveném hřišti v Kostelci u Holešova.

Do utkání lépe vstoupili hráči Němčic. Ve dvou šancích se zjevil nejnebezpečnější hráč hostů Pospíšilík. Ale nejdříve ho skvělým zákrokem vychytal gólman Vymětal a druhá hlavička těsně minula bránu. Po úvodní třetině první půle, kdy soupeř těžil z dlouhých nákopů na své útočníky, se našim hráčům začalo dařit se s těmito situacemi vypořádat. Skaštice tak převzaly aktivitu a začalo se hrát převážně na půli soupeře. Dělovka Konečníka ještě skončila pouze na břevně, ale přízemní střela ROSECKÉHO si už cestu do sítě našla.

Druhý poločas přepnuli hráči Skaštic ještě na vyšší level. Obránci Němčic nestíhali zachytávat jejich rychlé akce. Ale v koncovce se domácí hráči trápili. Své velké příležitosti postupně neproměnili Rosecký, Frýdl a ani Konečník. Zápas tak byl hlavně díky naší nepovedené koncovce stále otevřený. Vyrovnat se pokusil opět hlavou zakončující Pospíšilík, ale minul bránu. Klid do domácích řad vnesl až Lukáš BUBLA, který odebral balón hostujícímu obránci a své sólo zakončil kličkou brankáři a střelou do prázdné brány. Třetí gól pak obstaral MOTAL, který se pověsil do vzduchu a krásně uklidil míč k levé tyči. V poslední desetiminutovce ještě mohl navýšit vedení Sova, ale jeho střela orazítkovala jen tyč a druhou šanci zneškodnil brankář Láník. Skaštice tak získaly důležité tři body a v neděli je čeká další utkání na hřišti Chvalčova.

 

Skaštice „B“ – Němčice 3:0 (1:0)

Branky: 33. Rosecký, 71. Bubla L., 77. Motal

Žluté karty: Frýdl, Rosecký – Pospíšilík, Cejpek, Lejsek, Darebníček Radim

Rozhodčí: Žigmund – Zalabák, Sucharski

Diváci: 80

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Vlkolenszki, Navrátil (66. Motal), Icela, Menšík – Vymětal R. (46. Bubla L.), Bubla P., Škrabana, Rosecký (60. Pitron) – Frýdl M., Konečník (72. Sova)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit