Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost po zbytečných chybách inkasoval 9 branek
formats

Dorost po zbytečných chybách inkasoval 9 branek

Publikované dne Sobota,Říjen 21, 2017 podle v Dorost

Dorostenci Skaštic v předposledním podzimním kole zajížděli do Zdounek. V posledním vzájemném duelu se radovalo naše mužstvo, když předvedlo dokonalý obrat a zvítězilo po penaltách 7:6. To jsou prozatím jediné dva body, které naši mladí hráči získali. Zápas ve Zdounkách se pro naše hráče nevyvíjel vůbec dobře. První šance v utkání si sice vypracovali naši hráči, konkrétně Jan Hyánek, ale nedokázal je proměnit. A tak přišel trest. Domácí rychle získali tříbrankový náskok. Ovšem hostující hráči už několikrát předvedli, že se nevzdávají a díky třem gólům během 3 minut dokázali utkání srovnat. Ale Zdounky odpověděly hned vzápětí a své vedení si vzaly zpět. Fotbalisté Skaštic i ve druhé části hráli svůj kombinační fotbal, ale další góly už přidat nedokázali. Naopak se v defenzivě dopouštěli zbytečných chyb, které dokázali domácí hráči trestat. Po závěrečném hvizdu tedy svítilo na tabuli vysoké skóre, po kterém se radovalo domácí mužstvo.

Zdounky – Skaštice 9:3 (4:3)

Branky: 7., 63. Mozga, 23., 34., 40., 78. Syručka, 47., 68. Přibyl, 51. Chalupa – 36. Hyánek Jan, 38. Chupík, 39. Zaoral

Bez karet

Rozhodčí: Vybíral

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Sedlák – Hyánek Jakub, Neuwirt, Hyánek Jan (K), Soukup, Zaoral, Chupík, Sklenář, Hrabal, Růžička, Novák, Zapletal

Trenér: Michal Dunda

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit