Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost začal sezónu výhrou v Sehradicích
formats

Dorost začal sezónu výhrou v Sehradicích

Publikované dne Sobota,Srpen 24, 2019 podle v Dorost

Získat tři body hned v prvním zápase sezóny se podařilo našim dorostencům. Přechod na velké hřiště docela zvládli a mohli přidat ještě více branek.

Úvod duelu byl trochu nervóznější, ale postupem času se naši hráči uklidnili a začali být mírně aktivnější než domácí. Vypracovali si i střelecké možnosti, ale většinou jejich pokusy mířily mimo bránu nebo do připraveného domácího brankáře. Ale za svou snahu byli přece jen odměněni. ZAORAL zahrával přímý kop a jeho střelu tečoval do vlastní brány jeden z domácích obránců. Další branky mohli přidat Oračko a Růžička, ale své možnosti nevyužili. A tak je za to mohli domácí potrestat. Střela z přímého kopu se však odrazila od hostující tyče.

Ve druhé půli se hrálo převážně ve středu pole. Ovšem o něco více rušněji bylo i nadále před domácí bránou. Druhou branku se hostům podařilo vsítit díky SOUKUPOVI, který vystihl rozehrávku domácích a své sólo zakončil přízemní střelou kolem brankáře. Sehradicím se ale brzy podařilo dostat zpět do hry. Po rohovém kopu se prosadil TRČKA  a bylo to opět pouze o jednu branku. Skaštice mohly opět odskočit, ale Oračko ve svých šancích nedokázal dostat míč za záda domácího brankáře. Klid do hostujících řad tak přinesla až přesná střela ZAORALA. Závěr utkání už si hosté pohlídali a odvezli si tři body.

Sehradice – Skaštice 1:3 (0:1)

Branky: 61. Trčka – 23., 86. Zaoral, 55. Soukup

Žluté karty: Majzlík, Trčka, Kutáček – Daněk

Rozhodčí: Mana

Diváci: 40

Sestava Skaštic:

Zapletal – Chupík (K), Novák, Makový, Soukup – Bureš, Hyánek, Daněk (85. Černoch), Růžička (73. Gabor) – Oračko (80. Hrabal), Zaoral

Trenéři: Motal, Stančík, Škrabana

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit