Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Fotbalové utkání i o Vánocích
formats

Fotbalové utkání i o Vánocích

Publikované dne Sobota,Prosinec 18, 2021 podle v OSTATNÍ
264843270_467636098048601_3504202972093562321_n
Vážené dámy a pánové,
rádi bychom Vás pozvali na benefiční fotbalové utkání 2021.
Jedná se už o tradiční vánoční záležitost, která má jasný účel, a to pomoci Ariance a Oliverkovi z Otrokovic. Jejich životní příběhy Vám přiblížíme v následujících dnech.
Součástí benefičního utkání bude také opět bohatá fotbalová tombola⚽️, v které je možné vyhrát například podepsaný dres Vladimíra Coufala z West Ham United (nejedná se o ten loňský, Vladimír nám daroval nový), reprezentační dres slovenského obránce Martina Koscelníka, libereckého Matěje Chaluše, plzeňského Pavla Buchy či dres Ondřeje Karafiáta z Mladé Boleslavy a mnoho dalších zajímavých cen.
Letošní ročník také proběhne internetová dražba dresů, kterou ve spolupráci se Slevíci.cz připravujeme a jakmile nastane správná chvíle budete ihned informováni.
Chtěli bychom touto formou poděkovat všem sponzorům, kteří se podílejí na finančním pomoci pro obě děti. I v této době se rozhodli přispět, a pomoci dětem v boji s jejich nelehkým osudem. Děkujeme!❤️
Vzhledem k nepřehledné epidemiologické situaci Vás budeme i nadále informovat a případě nevhodné situace ve Zlínském kraji bude akce přeložena.
❗️V tento okamžik akce platí, a rádi Vás uvidíme 25.12.2021 od 10:00 na sportovním areálu Baťov❗️.
Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vás.
⚽️ Výběr Kraje⚽️
 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit