Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Gratulujeme Adame a Terezko
formats

Gratulujeme Adame a Terezko

Publikované dne Čtvrtek,Prosinec 6, 2018 podle v OSTATNÍ

adam

Skaštická fotbalová rodina se zase trochu rozrostla. 2.12. 2018 se narodil, možná nový budoucí fotbalista TOMÁŠ ROSECKÝ. V tento den se změnil život našemu hráči Adamu Roseckému a jeho přítelkyni Terezce. Maminka i chlapeček vše zvládli na výbornou a nyní už je celá rodinka společně doma. Z malého Tomáška třeba jednou bude takový fotbalový špílmachr jako z jeho skoro jmenovce, od kterého ho dělí jen jedno rozdílné písmeno v příjmení :-) Ovšem největším vzorem pro něj zcela jistě bude pyšný tatínek. Celý klub TJ Skaštice přeje mladé rodince pevné zdraví, štěstí a spoustu společných krásných zážitků.

Gratulujeme Innocent

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit