Facebook YouTube E-mail
Home HOŠANI SKAŠTICE Hošani opět vládnou OP Kroměříž „A“
formats

Hošani opět vládnou OP Kroměříž „A“

Publikované dne Neděle,Leden 4, 2015 podle v HOŠANI SKAŠTICE

sal

Neuplynulo dlouho po silvestrovských oslavách a Hošani museli opět do futsalové výstroje. V prvním sobotním dopoledni nového roku nadělovali soupeřům jeden příděl za druhým v podobě vstřelených gólů. To vše umocnil svým výborným výkonem po celý den chytající brankář Tomáš Motal, který přiváděl svými zákroky soupeře k šílenství a svůj tým nejednou podržel. Hošani nasbírali plný počet bodů ze tří losem přidělených zápasů a to je vyneslo zpět na první příčku soutěže (nutno podotknout, že Skaštice mají v průběžné tabulce o jeden odehraný zápas více jako soupeři).

Prvním soupeřem hracího dne byl pro Hošany dobře známý mančaft Zelených křídel Ludslavic. První poločas moc krásy nepobral ani po rychlém úvodním gólu skaštického kanonýra Lukáše Motala, který vymetl pravý roh Hložkovi brány. Hrálo se poměrně pomalé a ospalé střetnutí, jakoby u obou týmu ještě doznívaly novoroční oslavy. Zbytek poločasu se už nic podstatného nestalo a Hošani tak vedli v poločase 1:0. Druhá půle na kráse moc nepřidala, ale gólově už byla bohatší. Nejprve zvýšil stav utkání svým druhým gólem Lukáš Motal a následně už na 3:0 zvyšoval Koňárek. Stav utkání určila vydařená akce Konečníka se Sovou, kdy druhý zmiňovaný zvýšil na konečných 4:0.

Hošani Skaštice – Zelená křídla Ludslavice Tipec „A“ 4:0 (1:0)

Branky: 2x Motal Lukáš, 1x Koňárek, 1x Sova

Sestava Skaštic:

Motal Tomáš – Janalík Michal, Jugas Jakub, Sova Antonín – Vymětal Radim, Koňárek Vlastislav, Konečník Zdeněk, Motal Lukáš

Sestava Zelených křídel Ludslavice:

Hložek Michal – Prokop Zdeněk, Dunda Roman – Bejtkovský Marek, Vaňhara Marcel

Ke druhému zápasu nastoupili naši futsalisté s papírově slabším soupeřem Kospolu Holešov a svoji úlohu favorita od začátku plnili na 100%. První poločas vyhráli jednoznačně 5:0 a to po brankách po sobě jdoucích Koňárka, Sovy, Motala Lukáše, Sovy a Koňárka. Druhý poločas byl opět plně v režii skaštických borců a svého soupeře drtili svojí kombinační hrou, ale naštěstí pro našeho soupeře přistupovali k zakončení až moc lehkovážně a zahazovali i ty nejvyloženější šance. Soupeř se k naší brance dostával jen sporadicky. Na konečných 5:1 upravil z přísně odpískané penalty hráčem Hejkerlíkem.

Hošani Skaštice – Kospol Holešov 5:1 (5:0)

Branky: 2x Koňárek, 2x Sova, 1x Motal Lukáš – 1x Hejkerlík (z pen.)

Sestava Skaštic:

Motal Tomáš – Janalík Michal, Jugas Jakub, Sova Antonín – Vymětal Radim, Koňárek Vlastislav, Konečník Zdeněk, Motal Lukáš

Sestava Kospol Holešov:

Pecháček Robert, Hošťálek Martin, Hnízdil Tomáš, Sklenář Roman, Hejkerlík Jaromír, Vlček Rostislav

K třetímu a poslednímu zápasu hracího dne nastoupili Hošani proti týmu Teamsports. První vzájemný duel vyhrál tým Teamsports rozdílem 5:2 a tak měly Skaštice soupeři co vracet. Lépe do utkání vstoupil soupeř, když hned ve 4. minutě se ujal gólem Rybky vedení 1:0. Naše chlapce to nepoložilo a vrhli se za vyrovnáním, které přišlo v 11. minutě Koňárkem. O minutu později se již prosadil skaštický postrach všech gólmanů Konečník a poslal náš tým do vedení 2:1. Neuplynulo mnoho vteřin a Konečníkovo dvojče z útoku Motal zvýšil už na 3:1. Do poločasu se ještě gólově prosadil obránce Janalík. Poločas tak skončil 4:1. Ve druhém poločase bylo opět k vidění mnoho akcí na obou stranách. Ujala se až ta, kterou zakončoval Konečník – 5:1. Do konce zápasu zbývalo ještě několik minut a soupeř se stále nevzdával a zkusil hru bez brankáře s pěti hráči v poli. Snaha o  snížení se jim podařila ve 22. minutě Odstrčilíkem. Do konce utkání už dobře hrající obrana Skaštic v čele s gólmanem Tomášem Motalem soupeři nic nedovolila, naopak do odkryté brány zvyšoval na konečných 6:2 Motal Lukáš.

Hošani Skaštice – Teamsports 6:2 (4:1)

Branky: 2x Konečník, 2x Motal Lukáš, 1x Koňárek, 1x Janalík – 1x Rybka, 1x Odstrčilík

Sestava Skaštic:

Motal Tomáš – Janalík Michal, Jugas Jakub, Sova Antonín – Vymětal Radim, Koňárek Vlastislav, Konečník Zdeněk, Motal Lukáš

Sestava Teamsports:

Malík Martin, Odstrčilík Zdeněk, Dostál Marek, Rybka Ondřej, Neradil Lukáš, Matějka Zdeněk, Šimčík Petr, Barot Josef.

 

Autor článku: Antonín Sova ml.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit