Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Hráči Skaštic B předvedli v Lubné velmi bídný první poločas
formats

Hráči Skaštic B předvedli v Lubné velmi bídný první poločas

Publikované dne Pátek,Květen 1, 2015 podle v B-TÝM

Dohrávku 16. kola OP pojali naši hráči velmi svátečně. V první půli předváděli neuvěřitelné individuální chyby, které soupeř dokázal trestat. Celek  Lubné si tak docela lacině, ale po zásluze připsal 3 body.

Skaštice B svého soupeře dostaly do pohody hned v 1. minutě. Rosecký poslal zpětnou přihrávku přesně na nohu domácího kapitána SKÁCELA a ten bombou pod břevno začal své čtyřgólové představení. Lubná i nadále pokračovala v dobrém vstupu do utkání a postupně si vypracovala další dobré střelecké možnosti. Hostující hráči byli v každém souboji pozdě nebo se ho vůbec nezúčastnili. Z první vážnější akce ale mohli hosté vyrovnat. Centr z přímého kopu si na zadní tyči našel Ježák a hlavou ho vrátil před bránu. Navrátilovi už stačilo míč jen usměrnit do prázdné brány, ale jeho hlavička mířila nad. Domácí hráli jednoduchý poctivý fotbal podpořený dobrou koncentrací každého hráče. To neplatilo v žádném případě u fotbalistů Skaštic. Jejich hra byla chvílemi dost chaotická, velmi nepřesná a hlavně nekolektivní. Další branku tak přidal opět SKÁCEL po samostatném úniku. Naději do hlav svých spoluhráčů vlil MENŠÍK, když krásnou technickou střelou do šibenice snížil stav. Ale tuto jiskřičku opět pohasli sami hostující hráči. Navrátil a poté gólman Vymětal nabídli svými chybami soupeři další góly.

Druhá půle už tolik branek nepřinesla. Diváci mohli aspoň vidět nějaké zlepšení u našich hráčů v bojovnosti, v lepším pohybu a snaze se pokusit výsledek zkorigovat. Domácí ale byli na tento duel velmi dobře připraveni a do nějakých možností hosty nepouštěli. Naopak ještě opět SKÁCEL zakončil s přehledem svůj únik. Skaštice snížily až v 81. minutě. To se po rohovém kopu prosadil BRADA. Ten po svém nástupu na hřiště hru svého týmu oživil a byl za to odměněn pěknou brankou. Dnes si tým Lubné své vítězství zcela zasloužil.

Lubná – Skaštice B 5:2 (4:1)

Branky: Skácel 4, Ševčík V. – Menšík D., Brada

Žluté karty:

Diváci: 80

Rozhodčí: Veselý, Sedlář

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Olbert, Navrátil, Frýdl P. (50. Vymětal R.), Menšík D. – Ježák, Bubla P., Kvasnička (K), Rosecký (46. Dvořák) – Frýdl M., Gahura (70. Brada)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
1 Comment  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit