Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Jakub Jugas ve Skašticích
formats

Jakub Jugas ve Skašticích

Publikované dne Pátek,Červen 16, 2017 podle v OSTATNÍ

jugy

V sobotu naše mužstva uzavřou sezónu. A na závěr to budou pikantní zápasy. Přijedou týmy z nejbližšího okolí. Nejdříve se představí hráči Břestu a o tři hodiny později tým Žalkovic. A pro všechny fanoušky, kteří zavítají v sobotu do Skaštic, jsme připravili malé překvapení.
Naše zápasy navštíví bývalý kapitán Fastavu Zlín a nejnovější posila SK Slavia Praha JAKUB JUGAS. Můžete si pořídit fotografii s vítězem MOL cupu, dostat podepsanou kartičku nebo se zeptat jak prožíval své první pozvání do seniorské reprezentace. Jakub Vám ukáže i medaili za vítězství v poháru a svou sbírku fotbalových dresů.

Tak v sobotu všichni do Skaštic na fotbal⚽️ Obránce sešívaných na Vás bude těšit

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit