Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Jeden z největších skaštických příznivců slaví kulaté narozeniny
formats

Jeden z největších skaštických příznivců slaví kulaté narozeniny

Publikované dne Úterý,Březen 9, 2021 podle v OSTATNÍ

hyánek

I v této nelehké a nefotbalové době přinášíme jednu radostnou zprávu. Dnes 9. března slaví své kulaté 80. narozeniny pan František HYÁNEK, který je jedním z našich nejvěrnějších fanoušků. Stejně jako v dřívější době se i nyní aktivně zapojuje do chodu klubu. Při domácích zápasech ho můžete vidět s mikrofonem v ruce, kdy vítá hostující mužstvo společně s přítomnými diváky. Nevynechá ani žádnou účast na dobrovolných brigádách nebo oslavách.

Za celý klub přejeme panu Františkovi hodně štěstí, hlavně kupu zdraví a ještě spousty dalších roků strávených společně na fotbalových hřištích.

BLAHOPŘEJEME !!!

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit