Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Luhačovice ukázaly větší kvalitu ve finální fázi a zvítězily
formats

Luhačovice ukázaly větší kvalitu ve finální fázi a zvítězily

Publikované dne Pátek,Březen 16, 2018 podle v A-TÝM

Poslední přípravné utkání před ostrým startem jarní části sehráli naši hráči proti celku Luhačovic. Lázeňské mužstvo hrající Krajský přebor předvedlo velkou kvalitu ve finální fázi. Hlavně v první půli se hrála oboustranně kvalitní partie. Na výborné umělé trávě oba týmy předváděly rychlý kombinační fotbal. Největší rozdíl mezi mužstvy byl v tom, že domácím hráčům se dařilo nekompromisně trestat každé větší zaváhání hostujícího celku. Naopak Skaštice své možnosti využít nedokázaly. Jediným úspěšným střelcem byl ANČINEC. Ve druhé půli už tempo hry trochu upadlo a hrstka promrzlých diváků už viděla pouze jednu branku. Příští víkend už by mělo naše mužstvo vstoupit do jarních odvet mistrovským utkáním proti týmu Buchlovic.

Hodnocení utkání z pohledu trenéra Luhačovic Jana Jelínka: 

“Takové množství chyb a nepřesností jsem neviděl za celou přípravu. Je zázrak, že nás soupeř potrestal jen jednou. Navíc mě zaráží, že jsme ustoupili z úkolů, které jsme si dali!
Na druhou stranu musím ocenit naši produktivitu. Kluci v koncovce zachovali klidnou hlavu a chladnokrevně zakončovali do sítě.”

Hodnocení utkání z pohledu trenéra Skaštic Romana Koleniče:

„Naprosto souhlasím s hodnocením, domácí proměnili téměř vše, co si vytvořili. Fotbal se hraje na góly a pokud nedokážeme trefit prázdnou branku ani z pěti metrů, těžko můžeme pomýšlet na lepší výsledek. Domácím přeji hodně úspěchů do jarních odvet.“

Luhačovice – Skaštice 5:1 (4:1)

Branky: Bernátek 3, Suchý, Liška – Ančinec

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Vymětal L. – Glozyga, Batík, Frýdl R., Menšík, Bubla L., Motal T., Sova, Ančinec, Janalík, Konečník

Střídali: Vymětal R., Petrúsek, Škrabana

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit